سرمایه گـــذاری در املاک ساحلی

سرمایه گـــذاری در املاک ساحلی

جمعه, 14 دی 1397

سرمایه گـــذاری در املاک ساحلی

پروژه های مسکونی در سواحل دریای سیاه. 

بلغارستان هر سال به شکل تقریبا منظم شاهد رشد سالیانه در بخشاملاک بوده است. در سالهای اخیر و نزدیکتــــر شدن این کشور به پیوستن به پیمان شنگن این رونـــد سرعت بیشتری نیز به خود گرفته است. 

این برنامه ضمن اینکه اقامت خریدار و خانواده او را تضمین میکند این امکان را به وی میدهد تا بیشـــتر زمانهای سال را خارج از بلغارستان بوده و آزادانه به این کشور در هر زمان سفــــر کند. ضمن اینکه می توان در زمان مناسب جهت اخذ اقامت دائم نیز اقدام نمود.  

سواحل شرقی بلغارستان دارای مناطق و سایتهای توریستی بسیار است حدفاصل بین شهر وارنا تا شهر بندری بورگاس بیش از صدها هتل و رستوران و مراکز سرگرمی در فصول گرم تابستان است. بیشتــــر جهانگردان جوان بریتانیایی ، روس و بسیاری دیگر سفــــر به بلغارستان و ساحل آفتابی یا سانی بیچ و یا مناطق مجاور را در برنامه های تابستانی خود تجـــــربه میکنند. 

موسسه KAP با بررسی کامل بازار مسکن و توسعه دهنده های محلی و قدرتمند برای اولین بار این امکان را فراهم آورد تا بــتوان بصورت مستقیم از سازنده ها واحدهای نو ساز یا در حال ساخت را با شرایط پرداخت دو ساله به موکلین خود پیشنهاد نماید.

لازم به ذکر است مناطق تابستانی بلغارستان مناسب برای راه اندازی تجارت و کسب و کار نیز میباشد. 

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان موسسه KAP  تماس حاصل فرمایید.