تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
آموزش زبان به نيروي كار متخصص تازه وارد در اونتاريو

آموزش زبان به تازه واردین در اونتاریو:


کشور کانادا دارای دو زبان رسمی ، انگليسی و فرانسه است.برای کسانی که درارای اقامت دائم کانادا هستند، بسیار حائز اهمیت است که برای برقرارکردن ارتباط درجامعه ومحل کارشان مهارت های لازم زبانی را کسب کنند.در اونتاریو زبان فرانسه و انگلیسی به یک اندازه اهمیت دارند و برخلاف ایالت های دیگر کانادا که زبان غالب انگلیسی است و همچنین برخلاف ایالت کبک که زبان فرانسه زبان غالب است در اونتاریو دو زبانه بودن بسیار مرسوم است و درامر کاریابی تاثیر بسیار دارد. دولت ایالتی اونتاریو یکی از قویترین دولت های ایالتی کانادا در حمایت از تازه واردین است .در این نوشته به بررسی کلاس های زبان موجود در اونتاریو می پردازیم.
کلاس های زبان این ایالت به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت برگزار می شوند.

 

کلاسهای زبان بزرگسالان به دو دسته تقسیم می شوند:

 

1. کلاسهای (adult non-credit language training) آموزش زبان بزرگسالان که برای تحصيلات حرفه ای معتبر نيست.


2. کلاسهای زبان تازه واردین  (linc) که در ایالت های دیگر کانادا نیز برگزار می گردد.برای ورود به این کلاس ها ابتدا باید تعیین سطح شوید.


هر دو نوع کلاس نمایندگی های محلی در سرتاسر اونتاریو دارند.در این کلاس ها هر چهار مهارت زبان (گفتار، شنیدار،خواندن و نوشتن) آموزش داده می شوند.


بعضی برنامه های آموزشی نیز جهت بهبود بخشيدن به مهارت های کاری  در زمينه های ويژۀ شغلی مانندحسابداری، کامپيوتر وارتباطات، کمک می کنند.


کلاس های آموزش زبان رايگان هستند و ممکن است در منطقۀ شما به صورت دوره های روزانه، شبانه يا آخرهفته دردسترس باشند.


افرادی که به دلایل گوناگون نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند، می توانند برنامه ی مطالعه در منزل داشته باشند و به صورت آنلاین با مدرس خود در ارتباط باشند.آنها می توانند درمنزل مطالعه کنند و درعين حال هرهفته از راهنمائی يک معلم استفاده کنند.
برای اطلاعات بیشتر می توانی به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:


www.ilc.org


یادگیری زبان برای محصلین بسیار آسان است .در تمامی مدارس معلم آموزش زبان وجود دارد که دانش آموزان تازه وارد را ارزیابی نموده و در کسب مهارت های زبانی آنها را راهنمایی می نماید.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 8026