تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
مهاجرت به استراليا

 

بنا به گزارش اداره ی آمار استرالیا 24 درصد شهروندان استرالیا را در سال 2006 مهاجرین تشکیل دادخ بودند. . مهاجرت به استرالیا با وجود تغییراتی که در سالهای اخیر شاهد آن بودیم هم چنان یکی از پر طرفدارترین انواع مهاجرت می باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق انواع ویزاهای دائم موجود امکانپذیر است .هر کدام از ویزاهای استرالیا پیش نیازهای خاص خود را دارند .افرادی که قصد مهاجرت دارند باید ابتدا شرایط انواع ویزاها را بررسی کرده و ویزایی را انتخاب کنند که با شرایط آنها همخوانی دارد.اداره مهاجرت استرالیا لیستی از مشاغل را ترتیب داده و با توجه به کمبود نیرو در هر رشته آنها را امتیاز بندی کرده است.هر رشته می تواند 40،50 و یا 60 امتیازی باشد.سابقه ی کار و زبان انگلیسی شما هم بسیار مهم است. جهت اطلاع از واجد شرایط بودن خودتان می توانید به صورت آنلاین ارزشیابی شوید.حداکثر سن برای ویزاهای اقامت دائم استرالیا 45 سال است.

 

افرادی که موفق به دریافت ویزای دائم استرالیا می شوند می توانند برای همیشه در استرالیا زندگی کنند،از مزایای خدمات درمانی استفاده نمایندو و در استرالیا تحصیل کنند.

روند اخذ ویزای استرالیا دو مرحله دارد.ابتدا مدارک فرد را ارزشیابی می کنند و پس از اخذ ارزشیابی فرد می تواند پرونده ی خود را جهت دریافت ویزا ارسال نماید.

تازه واردین به استرالیا می توانند از خدمات عظیمی که دولت استرالیا به مهاجرین تازه وارد ارائه می دهد استفاده کنند.سازمان centerlink مشهورترین سازمان حمایت از مهاجرین تازه وارد است.متقاضیان می توانند جهت اطلاع از هزینه های زندگی در استرالیا به سایت موسسه kap مراجعه کنید.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 16384