تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
عضويت در انجمن شيمي براي نيروي متخصص كبك كانادا

رشته ی شیمی یکی از رشته های مورد تقاضای ایالت کبک است که از امتیاز بالایی در جدول امتیازبندی مهاجرت به کبک برخوردار است.این رشته در تمامی ایالتها به جز کبک غیرنظام مند بوده و نیازی به مجوز ندارد.در کبک باید قبل از آغاز به کار به عضویت در انجمن شیمی کبک درآمد .عضویت در انجمن به معنی اخذ مجوز کار در این رشته است.عضویت در انجمن شیمی کبک تقریبا ساده است. مدارک قید شده در وب سایت انجمن از جمله ترجمه ی مدارک، ریز نمرات ، 5 سال سابقه کاری، عکس و غیره را همراه با فرمهای درخواست را به آدرس انجمن ارسال می کنید.


آدرس اینترنتی انجمن شیمی کبک جهت دریافت فرمها:


http://www.ocq.qc.ca/


 
« انجمن واجد شرایط بودنتان را با بررسی مدارک ارسال شده تعیین می کند »

در مواردی که واحدهای درسی گذرانده شده ی شما مورد پذیرش قرار نگیرد به شما اعلام می شود که در آزمون تخصصی شرکت کنید. از زمانی که مدارکتان به دست انجمن می رسد به طور متوسط 45-90 روز بعد پاسخ را دریافت خواهید نمود.
این رشته در ایالت های دیگر نظام مند نیست و در صورت پذیرفته نشدن در کبک  می توانید به راحتی در ایالتهای دیگر مشغول به کار شوید!
 قبل از ارسال مدارک به انجمن شیمی و پرداخت هزینه ی قانونی بررسی مدارک، مدارکتان را برای یک     " ارزشیابی مقایسه ای"  ارسال کنید.
اطلاعات کامل و فرمهای مربوط به ارزشیابی مقایسه ای در وب سایت اداره مهاجرت کبک موجود است.


http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/employment/comparative-evaluation/index.html
این ارزشیابی تقریباً دوماه طول می کشد تا به دست شما برسد.پس از تائید مدرکتان می توانید در انجمن شیمی کبک عضو شوید. 

کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 7583