تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
چند دليل براي انتخاب شغل پرستاري در كانادا

چند دلیل برای انتخاب شغل پرستاری در کاناداکسانی که موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شده اند، باید بدانند آغاز به کار در شغل پرستاری در کانادا چالش های مخصوص خود را دارد.این مسئله باعث می شود برخی پرستاران در بدو ورود به کانادا نسبت به ادامه ی کار در این شغل و زندگی در کانادا دچار شک و تردید بشوند و به این فکر بیفتند که سابقه ی چندین ساله ی خود را در این عرصه به دست فراموشی بسپارند و به مشاغل دیگر روی بیاورند.در این مطلب به دلایلی می پردازیم که تلاش برای تثبیت موقعیت به عنوان یک پرستار در کانادا را ارزشمند می کنند.


ثبت شدن به عنوان یک پرستار در کانادا و کار در این شغل مزایای بسیاری دارد که برخی از آنها در زیر آمده است:
درآمد خوب:


 درآمد شغل پرستاری در کانادا  با درآمد  مشاغل مهندسی پر طرفدار برابری نموده و بعد از مشاغل مدیریتی که بهترین درآمد را دارند در ردیف پردرآمدترین مشاغل کانادا قرار دارد.


اطمینان از بازار کار:


حرفه پرستاری در کانادا نه تنها در حال حاضر از بازار کار بسیاری برخوردار است بلکه طبق گزارش انجمن پرستاری کانادا کمبود پرستار در کانادا تا سال 2022 به شصت هزار نفر می رسد!امکان افزایش درآمد:


با توجه به کمبود پرستار در بیمارستان ها و مراکز درمانی،می توانید برای افزایش درآمد آزادانه هر چه قدر که مایل هستید اضافه کاری بردارید.ضمناً از آنجاییکه بیمارستان ها نمی توانند افراد را مجبور به کار اضافی نمایند هزینه ی خوبی برای شیفت های اضافی و کار در روزهای تعطیل می پردازند.دستمزد کار در روزهای تعطیل در برخی بیمارستان ها به دو برابر دستمزد عادی می رسد!
در ضمن بسیاری از مراکز غیر دولتی و مطب ها پرستاران را به صورت پاره وقت استخدام می نمایند.بسیاری از پرستاران در کانادا به طور همزمان در چند مرکز مسئولیت می پذیرند.
امنیت شغلی:پس از یافتن شغل مناسب اگر در موقعیت شغلی خود خوب ظاهر شوید احتمالا می توانید تا زمان بازنشستگی همان جا بمانید. به علت کمبود نیروی پرستاری ورود نیروهای جواننتر به بازار کار که مدارک تحصیلی بالاتر دارند، افزایش فارغ التحصیلان پرستاری کانادایی و یا افزایش پرستاران مهاجر با رزومه های قویتر موقعیت شما را به خطر نخواهد انداخت.انعطاف ساعت کاری:شیفت های گوناگون به شما حق انتخاب می دهد تا برنامه های زندگی خود را آنطور که دوست دارید مرتب کنید.پرستاران بر خلاف مشاغل دیگر مجبور نیستند تمام روزهای سال از صبح تا بعد ظهر در محل کار خود حضور داشته باشند.
کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 15978