تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
معرفي چند سايت كاريابي تخصصي پرستاران در كبك كانادا

 

پرستاران عزیزی که اقامت دائم کانادا را بدست آوده اند ،برای زندگی در کانادا باید بدانند کانادا و علی الخصوص ایالت کبک در کانادا با کمبود شدید پرستاران روبروست.این مسئله باعث مهاجرت بسیاری از پرستاران کشورهای دیگر به کاناداش شده است.کشور کانادا خدمات بسیاری را به این پرستاران مهاجر ارائه می دهد.

بازار کارو درآمد پرستاران در ایالت های گوناگون متفاوت بوده و از همین رو سرعت آغاز به کار پرستاران تازه وارد در ایالت های گوناگون متفاوت است.همچنین پرستاران باید قبل از شروع به کار در کانادا "ثبت" شوند.ثبت شدن در ایالت کبک با سایر ایالت ها تفاوت های اساسی دارد.جهت اطلاع از جزئیات فرآیند "ثبت" کتاب "راهنمای پرستاران در کانادا"را از موسسه ی kap تهیه بفرمایید.

کاریابی در کانادا هم به صورت حضوری و هم به صورت الکترونیک قابل انجام است.بهترین نقطه ی شروع کاریابی مراکز کاریابی تخصصی است.این مراکز اغلب برای کاریابی هزینه ای از متقاضی دریافت نمی کنند و درآمد آنها از کارفرمایانی تامین می شود که با آنها همکاری می نمایند.ارتباط با مراکز کاریابی از طریق وب سایت های آنها برقرار می گردد.

پرستارانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند از ابتدا به بررسی این سایت ها و آگهی های مندرج در آنها بپردازند تا با اصطلاحات رایج کاریابی در رشته ی خود آشنا گردند.پرستاران متقاضی کبک می توانند پس از قبولی در مصاحبه فرآیند کاریابی خود را به صورت جدی آغاز نمایند.

در زیر آدرس سایت های کاریابی تخصصی پرستاری ارائه شده است.برخی از این مراکز فقط در زمینه ی کاریابی پرستاران فعال هستند و برخی دیگر مشاغل پزشکی دیگر را نیز شامل می شوند.

 


www.soinsinfirmiers2000.com

www.etoilesante.ca

www.medic-or.com

www.medicatel.ca

www.agencemdsante.com

www.sourcesanteaction.com

www.ener-soins.com

www.soinsdirect.ca


 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 9081