تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
نشست تخصصي كانادا در اول ديماه برگزار شد

به نام خدا

در تاریخ 1390/10/1
،نشست تخصصی کانادا ، با موضوع ارزشیابی مدرک ، اخذ اقامت و کاریابی در کانادا برگزار شد .

در این نشست که همچون گذشته با استقبال عزیزانمان در سه گروه پرستاری ، شیمی و برق والکترونیک روبرو شد ، به بررسی کشور کانادا ، هزینه های زندگی و شرایط کامل اشتغال و آغاز به کار این عزیزان پرداختیم . همچنین در مورد اهمیت یادگیری زبان در دستیابی به موفقیت نهایی و برگزاری دوره های ویژه 4ماهه زبان فرانسه جهت عزیزانی که قصد اخذ اقامت از طریق کبک را دارند ، به تفصیل بحث و بررسی شد .

در بخش پایانی این نشست ، موسسه kap ، با توجه به افزایش قیمت دلار و نگرانی از سنگین شدن هزینه ها برای عزیزانی که قصد اقدام دارند ، طرح 0100 را معرفی کرد که از هر لحاظ به نفع متقاضیان باشد ، چرا که ما معتقدیم در جهت اخذ یک تصمیم آگاهانه و هوشمندانه ، همواره می بایست بر موانع بازدارنده غلبه کرد و با خیالی آسوده و داشتن اطلاعات کامل به گرفتن یک تصمیم آگاهانه ، همت گمارد .

ضمنا موسسه kap ، با توجه به اهداف و رسالت انسانی خود ،برگزاری این نشست ها را لازم وضروری دانست.درهمین راستادرآینده ای نزدیک اقدام به برگزاری نشست هایی برای گروههای شغلی و تحصیلی دیگر خواهد کرد .

یک بار دیگر اعتماد شما عزیزان ، چراغ راهمان شد و امید است که با تلاشهایی که صورت می گیرد ، توانسته باشیم پاسخی شایسته و درخور داده باشیم .

شما لایق بهترین ها هستید


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 4177