تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
دوره هاي فني KAP

                                                         بنام یگانه پایدار هستی

                                                                  " حق "

     پیرو شرارت برخی مشاورین و شرکتهای مهاجرتی داخلی و خارجی که خود را در گفتار دلسوز متقاضیان کار و زندگی در کانادا نشان می دهند ولی در عمل طرح مسائل بی پایه و نقد دیگران بمنظور ایجاد جریانهای فکری ، تشویش و بهره برداری بنفع خود هیچ در کارنامه ندارند لازم دانستم تا در مورد دوره های فنی که استاندارد آموزشی آن توسط این موسسه با هزینه بسیار زیاد به ایران آورده شده توضیحاتی ارائه دهم:


1- دوره دستیاری دندانپزشکی
این دوره برابر با استاندارد دانشگاه b.c کانادا و بر اساس 5 جلد کتاب برگرفته شده از این دانشگاه توسط کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بصورت فوق فشرده در جلسات تئوری و عملی تدریس می شود این افراد پس از قبولی در آزمون نهایی می توانند مدرک و ریز نمرات خود را دریافت نمایند. همچنین افرادی که دارای مدرک دندانپزشکی و یا بهداشت دهان و دندان را دارند می توانند فقط در آزمون نهایی شرکت کرده در صورت احتساب حداقل امتیاز مدرک را بدون ریز نمرات دریافت نمایند.
این دوره ها تا کنون در 3 مرحله برگزار شده ولی متاسفانه بدلیل تاخیر ایجاد شده در برگزاری مصاحبه های کبک تاکنون فقط یک نفر دارای مدرک بهداشت کار دهان و دندان و دستیاری دندانپزشکی مذکور مصاحبه خود را با در سوریه با موفقیت طی کرده و مدیکال تست خود را نیز دریافت نموده است .
لازم بذکر است ایشان در زمان مصاحبه ریز نمراتی به افسر پرونده ارائه ننموده اند.


2- دوره قصابی :
که بر گرفته از استاندارد کشورهای کانادا و استرالیا می باشد که بر اساس موازین اسلامی بومی شده است . این استاندارد .به شماره7511/1/1  توسط سازمان فنی و حرفه ای کل کشور به نام این موسسه به تایید رسیده است. این دوره بصورت تئوری و عملی می باشد و آزمون نهایی آن نیز توسط سازمان فنی و حرفه ای استان تهران در دو مرحله تئوری و عملی برگزار می گردد  نهایتاً قبول شدگان مدرک فنی و حرفه ای خود را مطابق گواهی ضمیمه دریافت خواهد نمود.
لازم به ذکر است اخیراُ kap مدارک اولین نفر از شرکت کنندگان در این دوره ها را ارسال نموده است .لذا تاکنون هیچ یک از آنها مرحله مصاحبه را نگذرانده اند و ما تجربه مستدلی نسبت به آن نداریم.
برگزاری این دوره ها برای موسسه kap نتنها ریسک مالی بزرگی بشمار می رود بلکه ممکن است اعتبار حاصل از سالها تلاش موسسه را نیز به مخاطره بکشاند لیکن ایجاد زمینه های جدید جهت اشتغال در بازار کار بین الملل و استفاده از همه ظرفیتهای ممکن به جهت کمک به اعزام آن دسته از جوانانی که از شانس مناسبی جهت اشتغال در کشور هدف برخوردار نیستند نیازمند انگیزه ای بالاتر از کسب در آمد است.

     موسسه  kap افتخار می کند که همیشه موفق شده با کمترین هزینه ممکن بیشترین بازدهی را برای متقاضیان ایجاد کند برگزاری دوره های فنی ، طرح 0100 ، کارگاههای تخصصی ویژه ، پشتیبانی و حمایت روحی تا آخرین لحظه ممکن قبل از مصاحبه آن هم بدون هزینه یا با کمترین هزینه ممکن برای متقاضیان تنها گوشه ای از اقدامات موسسه kap است .موسسه ای که نه از تلویزیونهای ماهواره ای و نه از طریق سیاستهای اینترنتی و نه در هیچ یک از سمینارها و نشستهای تخصصی به تعریف از خود و نقد منفی دیگران لب نگشوده است. بنظر ما ایرانیان بقدر کافی دارای قوه قضاوت هستند و می توانند خود به حقیقت دست یابند، ما خوشحالیم تا بخشی از عملکردمان را با کارنامه این عزیزان مدعی به مقایسه بگذاریم .مطمئناً حقیقت آشکار خواهد شد.

شما لایق بهترین ها هستید.
هانی تنهایی
1390/1/10


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 5546