تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
رتبه ي دانشگاهي QS STARS چيست؟

 

رتبه ی دانشگاهی qs stars چیست؟

 

qs stars یک روش جدید برای ارزشیابی موسسات آموزش عالی می باشد.بر طبق این رتبه بندی به دانشگاه ها از یک تا پنج ستاره داده می شود،که بستگی به عملکرد آنها در ارزشیابی دارد.
معیارهایی که دانشگاه را بر آن اساس ارزیابی می کنند،عبارتند از:1-کیفیت تحقیقات،2-کیفیت تدریس،3-میزان اشتغال فارغ التحصیلان،4-بنیاد سازمان،5-سطح بین المللی،6-نوآوری،7-اشتراک گذاشتن علوم مختلف و بسیاری موارد دیگر.

 

چرا qs stars؟

سیستم ارزشیابی qs stars به درخواست برخی از دانشگاه هابرای تعیین نقاط قوت خود طراحی شده است،که بدین وسیله فرصت این را دارند تا شاخص های بارز خود را نسبت به دیگر موسسات ارزیابی کنند،و بر اعتبار دانشگاه خود بیافزایند.

qs stars به دانشجویان آینده نگر در تصمیم گیریشان کمک می کند، و با دید گسترده تری که به آنها می دهد می توانند برای تحصیل بهترین مکان را انتخاب کنند.

 

qs stars  دراسترالیا؟

همانطور که سالانه گردشگران بسیاری به استرالیا می روند،دانش آموزان نیزاز سراسر دنیا برای تحصیل به این دانشگاه می روند.در سال های اخیراسترالیا یکی از محبوب ترین مناطق برای تحصیل انتخاب شده است.در استرالیا دانشگاههای بسیاری از درجه ی qs stars برخوردار هستند ودیگر موسسات برای رسیدن به این درجه در تلاش هستند.

 

دانشگاه new south wales در استرالیا:

یکی از موسساتی که دارنده ی 5 ستاره ی می باشد دانشگاه new south wales است که در سال 1948 تاسیس شده است.در این دانشگاه 40000دانشجو مشغول به تحصیل می باشند،برای 7000 دانشجوی بین المللی از 130 کشور دنیا این بسیار جالب توجه است.همچنین بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه در سال اول وارد بازار کار شده اند.زمینه های گوناگونی که این دانشگاه به خاطر آن qs stars  داردبه قرار زیر است:

 research  

employability  

infrastructure  

internationalization  

innovation  

social sciences & management; engineering & technology;life sciences & medicine 

 

دانشگاه new castle استرالیا:

شهرت این دانشگاه در زمینه های مختلفی می باشد از جمله:خلاقیت در آموزش،تحقیقات تاثیرگذار،بهترین امکانات وآموزش بهترین شیوه ی زندگی.سه مورد از بهترین خوابگاه هایش در بهترین نقطه از خط ساحلی new south wales

قرار دارد.  

بیش از 35000 دانشجو دارد که 8000 نفر آن از دیگر نقاط جهان هستند.

این دانشگاه بیش از 105000 شبکه ی فارغ التحصیلی دارد که فارغ التحصیلان از هر نقطه از جهان می توانند با آن در ارتباط باشند.

 

زمینه های گوناگونی که این دانشگاه به خاطر آن qs stars  دارد به قرار زیر است:

research  

employability  

teaching  

infrastructure  

internationalization  

innovation  

engagement  

life sciences & bio medicine

 

برخی دیگراز دانشگاه های استرالیا که درجه ی qs stars  دارند،عبارتند از:

rmit university,university of technology of sydney,university of tasmania,bond university,swinburne university of technology.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 9277