تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
توقف پذيرش پرستاران به تركيه

بسمه تعالی

موسسه کارسازان آریان پارس بعنوان یکی از کاریابی های بین المللی فعال در زمینه اعزام نیروی کار ایرانی به اقصی نقاط جهان از طریق اخذ ویزای اقامت کاری ، ویزای کاری و ویزای کار آموزی در چند سال اخیر با تمرکز خدمات خود به گروهای علوم پزشکی ، پیراپزشکی و گروهای فنی و حرفه ای با نگاه تخصص گرایانه توانسته است دامنه خدمات خود را افزایش داده و کاملاً حرفه ای عمل نماید.
در این بین با توجه به قراردادی که این موسسه با سازمان نظام پرستاری به جهت ساماندهی و اعزام پرستاران به کشور کانادا منعقد نموده است . این گروه در مرکز توجه خدمت رسانی قرار گرفته است تا آنجا که خدمات تخصصی و ویژه ای را برای این گروه برنامه ریزی و ارائه داده است. و خوشبختانه توانسته رضایت اکثر پرستارانی که با این موسسه فعالیت نموده اند را جلب نماید.
 kap به عنوان یک موسسه کاریابی در راستای وظایف خود که وزارت کار و امور اجتماعی به عهده این موسسه نهاده است خارج از چهار چوب توافقات خود با سازمان نظام پرستاری موظف به تحقیق و بررسی زمینه های موجود به جهت اعزام موفق کارجویان به خارج از کشور می باشد و در همین راستا با انتخاب کشور های استرالیا ، سوئد و ترکیه  به عنوان کشور های هدف تحقیقات و مذا کرات گسترده ای را آغاز نموده است که خوشبختانه با توجه به نیاز بازار کار ترکیه به عنوان یک کشور دوست و همسایه مسلمان، این موسسه موفق شد با یکی از کاریابی های تخصصی فعال در زمینه گروه  علوم پزشکی در ترکیه توافق همکاری منعقد نماید.
kap  به عنوان یک بخش خصوصی مستقل و پیرو اهداف تعیین شده وزارت کار و امور اجتماعی عمل نموده  و دراین راستا  پس از اطلاع رسانی از شرایط کار فرما ، رزومه های ارسال شده متقاضیان را بررسی و تاکنون رزومه 40 نفر، که از شرایط مناسبی برخوردار بوده اند را انتخاب ، و جهت بررسی کارفرما به کاریابی ترکی ارسال نموده  است .
لذا با توجه به اینکه این امر برای اولین بار در حال اجرا می باشد این موسسه  تا اخذ پاسخ نهایی و اعزام اولین گروه، از پذیرش رزومه های جدید معذور می باشد.
بدیهی است این موسسه با پیشرفت کار نکات لازم و تاریخ پذیرش مجدد خود را از طریق سایت رسمی خود به اطلاع متقاضیان خواهد رساند
ضمناً با توجه به درخواست رسمی سازمان نظام پرستاری به مشخص شدن زمینه همکاری این موسسه با آن سازمان محترم نامه واصله آن سازمان بشرح زیر به اطلاع عموم می رسد.کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 8932