تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ثبت نام در آزمون TCF

بنام یزدان

 

موسسه kap در راستای تسهیل و تسریع امور اقامتی متقاضیان و اعضاء خانواده kap موفق به توافق با مرکز فرهنگی سفارت فرانسه در ترکیه شده است این در حالی است که با آغاز فعالیت بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران و اعلام آمادگی این سفارت به برگزاری این آزمون در تاریخ 20 اسفند 1390 زمینه ثبت نام متقاضیان در ایران نیز فراهم شده است .

لازم به ذکر است که موسسه kap پیرو توافقاتی که با بخش فرهنگی سفارت فرانسه داشته است می تواند ثبت نام تعداد محدودی از اعضاء خانواده kap را تسهیل نماید.


هزینه ثبت نام در آزمون tcf
درتهران :    000/800/1 ریال هزینه ثبت نام ندارد
در ترکیه :    205 یورو + 45 یورو هزینه ثبت نام


 بخش فرهنگی سفارت فرانسه در ترکیه آمادگی دارد آزمون tcf را در زمان اختصاصی برای گروه های 10نفره که توسط kap معرفی گردند برگزار نماید .

مقتصی است که متقاضیان ثبت نام در ترکیه حداکثر تا تاریخ 30 بهمن 1390 مدارک و هزینه ثبت نام را با هماهنگی موسسه ارائه دهند سفارت متعهد به برگزاری آزمون tcf بصورت اختصاصی و 3 هفته پس از ثبت نام کامل می باشد.


 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 6597