تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
امنيت اجتماعي و كمك به خانواده ها در اونتاريو

امنیت اجتماعی و کمک به خانواده ها در اونتاریو


بعد از کسب اقامت کانادا ،شما و خانواده تان حق این را دارید که تحت حمایت دولت قرار بگیرید.چندین برنامه ی فدرالی،ایالتی و شهری برای کمک به خانواده های نیازمند وجود دارد،مخصوصا"برای کسانی که دارای فرزند نیز هستند.البته این جدا از برنامه های آموزش رایگان در سطح دبستان و راهنمایی می باشد.خانواده شما در شرایطی که بیکار هستید حق این را دارند تا کمک های اقتصادی دریافت کنند.
این مزایای زندگی در تورنتو و اونتاریو برای خانواده های نیازمند می باشد:


1- canada child tax benefit
2- universal child care benefit

 

خانوادهایی که درآمد کافی ندارند یا سرپرستشان بیکار است نیاز خوراک خود را می توانند از طریق پایگاه های پخش مواد غذایی به نیازمندان رفع کنند.این سازمان ها در ایالت های مختلف کانادا وجود دارد وبطور روزانه به نیازمندان کمک می کنند.برنامه های دولتی زیادی وجود دارد با هدف اینکه هیچ کانادایی کمبود مواد غذایی نداشته باشد، به عبارت دیگر هیچ کانادایی به خاطر نداشتن درآمد نباید گرسنه بماند.

canada child tax benefit.....cctb


در اونتاریو خانواده هایی که فرزند زیر 18 سال با سطح درآمدی کم دارند،می توانند از کمک های مالی ایالتی و دولتی فدرال استفاده کنند و نیاز های اولیه ی زندگی خود را برطرف سازند.یک خانواده ی مهاجر به عنوان شهروند دائمی کانادا برای زندگی در کانادا حق این را دارد که به محض ورود از این امکانات استفاده کند.این کمک ها برای هر فرزند زیر 18 سال  تا زمانی که 18 سالش تمام شود می باشد.این کمک ها به درآمد خانواده در سال،تعداد فرزندان، سن آنها و وضعیت کلی آنها بستگی دارد.
این تسهیلات بصورت ماهانه می باشد و معمولا" به مادران تحویل داده می شود،مثال زیر به عنوان یک نمونه از کمک مالی است برای یک خانواده با درآمد20.435$ در طول یکسال:


monthly annual number of children


 

 


universal child care benefit.......uccb 

 

اگر فرزند شش ساله یا کمتر داریداز تسهیلات (uccb)  هم می توانید استفاده کنید.از جولای سال 2006این طرح با هدف کمک به مادرانی که فرزند زیر شش سال دارند به اجرا درآمد.
برای خانواده هایی که در آن هم پدر و هم مادر مشغول به کار یا تحصیل هستند مراکزی احداث شده است تا از کودکانشان نگه داری کنند.اگر خانواده ای توانایی پرداخت این هزینه ها را نداشته باشد می تواند از یارانه ی نگه داری کودکان استفاده کند.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 6222