تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
عقد قرارداد اخذ اقامت اروپا
به نام خدا

در روز چهارشنبه، مورخ سوم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و نود، طی مراسمی، با حضور آقای کاشانی نماینده شرکت سوپلس suplesse، در محل موسسه بین المللی کارسازان آریان پارس(kap) ، بهمراه مدیران موسسه kap و جمعی از میهمانان، قرارداد اعزام متقاضیان عزیمت  به کشور رومانی منعقد گردید

تنهایی، مدیر عامل موسسه kap با اشاره به امکانات ایجاد شده جهت ارتباط با اروپا و همکاری با شرکت سوپلس در اخذ اقامت کاری و کارآفرینی در رومانی اذعان داشت: امیدوارم این همکاری که با هدف ایجاد بازارهای جدید برای نیروی کار مستعد ایرانی و توسعه روابط تجاری با کشور رومانی و نیز 27کشور عضو اتحادیه اروپا آغاز شده، راهی باشد به سوی موفقیت بیش از پیش، جهت توسعه فروش محصولات، تولیدات و کالاهای  با نام ایرانی درسراسر اروپا.


ایشان همچنین اعلام کرد طی این قرارداد، ایرانیان علاقمند به ثبت شرکت در اروپا، اخذ اقامت کاری و ایجاد شعب مختلف در سراسر اروپا می توانند به راحتی اقدام به اخذ اقامت دائم، کارآفرینی و توسعه فعالیتهای تجاری نمایند.

در ادامه مدیر عاملkap، اعلام کرد، در راستای این هدف  موسسه kap برنامه هایی ویژه جهت اطلاع رسانی و تسهیل کارآفرینی ایرانیان در نظر گرفته است.
آموزش زبان، اعزام گروه تصویربرداری به کشور رومانی جهت گردآوری و تهیه اطلاعات کامل تصویری از نحوه زندگی، سبک تجارت، شرایط بازارکار و زمینه های کارآفرینی ایرانیان در رومانی، بخشی از این برنامه ها می باشد .

این توافق نامه که با اطلاع سفارت رومانی، صورت پذیرفته و از حمایت بخش بازرگانی آن سفارت خانه نیز بهره مند می باشد، این امکان را برای kap ایجاد کرده است که، برای متقاضیان کارآفرینی، جلسات مذاکره¬ای را در سفارت، با رایزن اقتصادی رومانی تشکیل داده و از راهنمایی و مشاوره آنان استفاده نمایند.
این موسسه پکیج هایی را برای متقاضیان در نظر گرفته از جمله پکیج ویزا، پکیج اسکان و پکیج تجاری که در رسیدن به هدف متقاضیان را از ابتدا تا انتها و رسیدن به موفقیت نهایی یاری خواهد کرد.
کاشانی نماینده شرکت سوپلس که 12 سال در کشور رومانی اقامت داشته اند و از تجار موفق ایرانی درآن کشور می باشد، اعلام داشت، کشور رومانی کشوری آرام و دارای ظرفیت های خوبی جهت ایجاد کار آفرینی می باشد، ایشان ضمن معرفی مردم رومانی به عنوان مردمی صمیمی، با فرهنگی مشابه فرهنگ ایران اظهار داشت کشور رومانی دروازه طلایی به سوی اروپا برای ایرانیان خواهد بود. کاشانی طی  ابراز خرسندی از همکاری با این موسسه بین المللی اعلام کرد عقد این قرارداد، باعث ارتقاء هرچه بیشتر روابط دوستانه،تجاری و اقتصادی  دو کشور خواهد گردید .   
 در پایان تنهایی ضمن تشکر از حضار جلسه با آرزوی دستیابی به اهداف عالیه و ایجاد روابط مستحکم با کشور رومانی پیرو شعار همیشگی این موسسه، اعلام داشت، مردم ایران لایق بهترین ها هستند و موسسه kap با این اعتقاد، همیشه در راه ایجاد بهترین زمینه ها در عرصه کار و کارآفرینی بین المللی، برای ایشان فعالیت می نماید .کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 9337