تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
اجراي طرح 0100 به مناسبت مبعث پيامبر اكرم (ص)
بنام خدا

پیرو درخواست های مکرر متقاضیان به اجرای مجدد طرح طلایی صفر تا 100 موسسه کاریابی بین المللی کارسازان آریان پارس در نظر دارد بمناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) طرح صفر تا 100 را برای 100 نفر به قید قرعه برگزار نماید لذا از متقاضیان دعوت می شود تا تاریخ 20/3/1391 از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.
قرعه کشی در تاریخ 28/3/1391 برگزارشده و متقاضیان می توانند تا تاریخ 5/4/1391 جهت عقد قرارداد به موسسه مراجعه نمایند در صورت عدم تکمیل قرارداد افراد جایگزین به ترتیب الویت تاریخ ثبت نام در سایت جایگزین خواهند شد.
با توجه به استقبال متقاضیان از اجرای طرح صفر تا 100 موسسه kap در نظر دارد به مناسبت تولد حضرت علی (ع) با ایجاد ظرفیتی ویژه، قرعه کشی با شرایط مشابه از پانصد نفر اول در تاریخ 16/3/1391  برگزار نماید.
منتخبین می بایست
تا تاریخ 1391/03/22 قرارداد خود را تکمیل نمایند.در صورت عدم احراز شرایط افراد جایگزین متعاقبا انتخاب خواهند شد همچنین منتخبین در قرعه کشی بعدی مشارکت نخواهند داشت. (1391/03/04)


برای ثبت نام به این آدرس مراجعه نمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح طلایی صفر تا 100 مطالب زیر را مطالعه نمایید:

بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت کانادا در مرحله ی تصمیم گیری به تحقیق و بررسی بسیاری می پردازند.برخی با توجه به شناختی که از خود دارند و یا تجربه ی موفق دوستان و آشنایان به راحتی موسسه و یا وکیل مورد نظر خود را می یابند , و طی یک قرارداد قانونی، کار را به وی می سپارند. برخی دیگر نیز با شک و تردید بسیار به مشاورین ناشناخته اعتماد می کنند.
در پروسه ی جستجو پیش از اقدام ، برای اخذ اقامت کانادا برخی که اغلب از مهارت خوبی در زبان انگلیسی برخوردارند هستند با کسب اطلاعات از منابع مختلف، بارها در ذهن خود با این سوال روبرو می شوند :

آیا من می توانم خودم راساً و بدون وکیل این پروژه را به سرانجام برسانم؟؟؟

پاسخ بی تردید مثبت است ! حقیقت این است که اخذ اقامت کانادا - و یا بسیاری از کشورهای دیگر- جزئیات نهان بسیاری دارد جزئیاتی که در هیچ سایت و قانونی جای نگرفته و در اداره مهاجرت نیز در زمره قاوانین نا نوشته می باشد شاید پرونده شما با آن روبه رو نشود و شاید هم پرونده را به تاخیر یا با شکست رو به رو کند. اینگونه مشکلات فقط از طریق تجربه سالها فعالیت در این زمینه بدست می آید و این عاملی است که برخی با توجه به همه توانمندی شان ترجیه می دهند که از خدمات وکیل یا مشاور استفاده نمایند.
 همین مسئله باعث بوجود آمدن دفاتر غیر قانونی بسیاری شده است که ادعا می کنند "مشاور" اخذ اقامت کانادا هستند.فلسفه ی بوجود آمدن این دفاتر و یا مشاورین سودجو یک چیز بیشتر نبوده است : نیاز متقاضیانی که تمایل نداشتند هزینه های یک وکیل را پرداخت نمایند و در خود نیز به تنهایی از اعتماد به نفس و دانش کافی برای اقدام برخوردار نبودند.

در پاسخ به نیاز متقاضیانی که خود تصمیم به اقدام گرفته اند موسسه ی kap طرح صفر تا 100 را معرفی می نماید.
طرح صفر تا 100 یک طرح طلایی و استثنایی است که با ارائه خدماتی نوین همه آنچه که برای اقدام مورد نیاز شما است را در اختیارتان قرار می دهد تا شما بتوانید در صورتی که توانایی کافی را دارید با هزینه ای بسیار کمتر از حق الوکاله ی وکیل خودتان اقدام نماید.

 kap که یک کاریابی ذارای مجوز از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است به عنوان یک همراه با تجربه راهکار های مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما را جهت ورود به بازار کشور کانادا آماده خواهد نمود.

این طرح برای اولین بار در ایران به اجرا درآمده است و هدف آن بی شک صرفه جویی وقت و هزینه متقاضیانی است که وقت و دانش کافی دارند و با استفاده از تجربیات چندین ساله ی موسسه kap و با هزینه ای بسیار کمتر خودشان راساً اقدام نمایند در مواقع ضروری از همراهی حقوقی و آموزشی kap استفاده نمایند و بدور از دام شرکتهای غیر قانونی و مشکلات احتمالی در حداقل زمان به هدف برسند

خدمات طرح
صفر تا 100 بدین شرح است:

1-راهنمایی در جهت تکمیل مدارک و بررسی تک تک مدارک جمع آوری شده
2-تکمیل فرم ها
3-راهنمایی مرحله به مرحله در زمینه نحوه پی گیری پرونده
4- تخفیف از کارگاه آموزشی"رزومه نویسی"
5- تخفیف از کارگاه آموزشی"کاریابی شماره 1"
6- استفاده رایگان از کارگاه آموزشی"کسب بهترین نتیجه در آزمونielts یاtcf
7- تخفیف از کارگاه آموزشی"رمز موفقیت در مصاحبه "
8- تخفیف ویژه در استفاده ازخدمات آموزشی موسسه
9- تخفیف ویژه درهزینه های کارگاه های آموزشی دیگر موسسه از قبیل "کاریابی شماره 2" و کارگاه "اخذ ارزشیابی " "وفق پذیری در 6 ماه اول ورود" .

مطمئنا با استفاده از طرح صفر تا 100 شما حداکثر استفاده رابا حداقل هزینه خواهید داشت چرا که اکنون شما از اعتماد به نفس و آرامش استفاده از خدمات وکیل برخوردار بوده ولی اطلاعات ،دانش و توانمندی خود را نیز به معرض اجرا گذاشته اید پس اگر به هر دلیلی نمی خواهید از خدمات وکیل استفاده نمایید طرح صفر تا 100  بهترین راهکار شما جهت کسب موفقیت است.

برای ثبت نام به این آدرس مراجعه نمایید

کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 9185