تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
كار در آلمان با حداقل حقوق 1200 يورو

 

به نام خدا

متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد که از رشته های ریاضی ،اقتصاد،مدیریت ،آمار و رشته های مهندسی فارغ التحصیل شده اند می توانند در صورت تمایل به اخذ مدرک دکترابا ارائه مدرک ieltsآکادمیک با حداقل معدل6از این ویزا استفاده نمایند.


این متقاضیان با ویزای کار به آلمان اعزام می شوند و به عنوان کار آموز دانشگاه با استاد پروژه همکاری داشته و برای یک دوره 3 الی 5 ساله همزمان باداشتن کار معتبر و دریافت حقوق ،دوره دکترای خود را نیز می گذرانند.


متقاضیان می توانند در هر موقع از سال برای این ویزا اقدام نمایند.


ولی با توجه به توافقات موسسه با مسئولین مربوط ظرفیت سال 91فقط 50 نفر در نظر گرفته شده است .
حداقل حقوق دریافتی کارجویان دراین طرح 1200 یورو و حداکثر 3000 یورو می باشد که بسته به موضوع تحقیقی دوره دکترا با پیشنهادات و تعیین مبلغ دقیقی حقوق تعیین می گردد .


موسسه کاریابی بین المللی کارسازان آریان پارس طی 90 روز کاری  قادر به اخذ پذیرش می باشد لیکن اخذ ویزا از سفارت آلمان در تهران دارای شرایطی است که متقاضی پس از راهنمایی موسسه باید شخصا آن را با موفقیت پشت سر بگذارد .


کل زمان ورود نیاز تا اعزام بین 3 الی 9 ماه می باشد و حق العمل موسسه برابر با تعرفه اعلامی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی 1 ماه حقوق به ازای 1 سال کا رمتقاضی محاسبه خواهد شد .


بدیهی است که گذراندن دوره و اخذ مدرک دکترا برای متقاضیان رایگان بوده و دانشگاه هزینه خاصی دریافت نمی کند .


متقاضیان می توانند از هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه kap تماس حاصل نمایند.

تلفن های تماس:
02188341363
02188341356

 

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 24161