تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
كدام مشاغل در كانادا رشد درآمدي سريع تر دارند؟

کدام مشاغل در کانادا رشد درآمدی سریع تر دارند؟


اکثر کارمندان مشاغل گوناگون امید دارند حدود 3 در صد افزایش سطح درآمدی در سال داشته باشند ،اما بعضی کارمندان در کانادا در 5 سال اخیر 193 درصد افزایش درآمد داشته اند. راز آنها چیست؟


آنها بدرستی شغل خود را انتخاب کرده اند


آدرس الکترونیکی www.payscale.com اطلاعاتی در مورد درآمد مشاغل گوناگون در پنج سال گذشته در اختیار شما قرار می دهد ، در این سایت از مردم با مشاغل گوناگون سوا لاتی در مورد حرف و درآمدشان پرسیده شده است و در یک دسته بندی کاملا" حساب شده ارزیابی می کند که کدام مشاغل می توانند در دراز مدت سودمند باشند. 


 در لیست زیر چهار نوع از مشاغل برتر از لحاظ رشد درآمدی گردآوری شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

 

 1-registered nurse

 

 


- درآمد حال حاضر: $57,200
- سطح درآمد در پنج سال گذشته : certified nursing assistant $21,300
- رشد سطح درآمدی:  169%

 

پرستاران rn حجم گسترده ای از فعالیت ها در زمینه ی مراقبت از بیماران انجام می دهند،کارهایی از قبیل تشخیص و ارزیابی مشکلات سلامتی بیماران و تجویز داروهای مختلف. حداقل تحصیلات rn  ها باید فوق دیپلم باشد و آنها از ایالتی که در آن مشغول فعالیت هستند مجوز دریافت می کنند.بسیاری فعالیت خود را تحت نظارت یک پرستار rn دیگر آغاز می کنند.


2- relationship manager:

 

 


- درآمد حال حاضر: $72,700
- سطح درآمد در پنج سال گذشته : personal banker $34,200
- رشد سطح درآمدی: 113 %

 


بانکداران خصوصی تمامی سوالات شما را در زمینه ی حساب پس اندازتان پاسخگو هستند ،آنها کمک می کنند تا حساب جدید افتتاح کنید،و تمام امور مربوط به آن را انجام دهید. relationship manager مهره های اصلی در بانکداری خصوصی هستند. وظیفه آنها در بهبودی و گسترش روابط با مشتریان است.نظارت بر کارمندان،شرکت های کارگزاری،شرکت های بیمه و اعتباری نیز جزء وظایف آنها به شمار میآید.


3- education consultant:


1- درآمد حال حاضر: $65,200
2- سطح درآمد در پنج سال گذشته: elementary school teacher  $35,700
3- رشد سطح درآمدی: 83%

 


معلمان مدارس ابتدایی که تصمیم دارند شغل خود را تغییر دهند می توانند به عنوان مشاور تحصیلی مشغول بکار شوند.همکاری با مدارس و ناشران گوناگون برای پیشرفت برنامه های تحصیلی دانش آموزان جزء فعالیت مشاوران تحصیلی می باشد.معلمان برای تغییر شغل به مشاور تحصیلی نیاز به تحصیلات خاص دیگری ندارند،تنها مدرک کارشناسی ارشد و تجربه ی برگزاری کلاس درس کافی می باشد.اگر چه داشتن سابقه فعالیت های اداری می تواند بسیار مفید باشد.


4-  recruiting  coordinator :

 


1- درآمد حال حاضر: $47,200
2- سطح درآمد در پنج سال گذشته: human resources assistant $31,500
3- رشد سطح درآمدی: 50%

 


کارمند منابع انسانی مسئول بایگانی مدارک پرسنل یک شرکت می باشد ، گرد آوری گزارشات و اطلاعات از انبوه کارمندان  ،  استخدام نیروی های جدید و  ارزشیابی آنها نیز به عهده ی        recruiting  coordinator می باشد. recruiting  coordinator نیاز به دانش بیشتری نسبت به کارمند منابع انسانی ندارد تنها داشتن تجربه کاری کلید داستیابی به این حرفه می باشد.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 16707