تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
افتتاح شركت ،اجازه كار و اقامت در روسيه در كوتاه ترين زمان

روسیه

 

 


آیا می دانید روسیه بزرگ ترین کشور دنیاست؟


روسيه بزرگترين كشور دنياست و بيش از 10% كل مساحت بين درياي بالتيك و كوه هاي اورال را جلگه‌ي اروپاي شمالي پوشانده است. مسكو پايتخت روسيه در ناحيه مركزي بخش اروپايي كشور واقع شده و تاريخ بناي آن به سال 1147 ميلادي رسیده و به عنوان قلب روسیه شناخته می شود. این کشور دارای منابع معدنی بسیار زیادی است که قابل مقایسه با هیچ کشور دیگری نیست.همچنین اقتصاد رو به رشد و بازار کار پررونق در کشور روسیه آن را از دیگر کشور های اروپایی در منطقه برتر ساخته است.

 

 خدمات موسسه kap در روسیه :

 

اقامت 3 ساله در روسیه (vremenoe prozhivanie) : 
مدت زمان اخذ اقامت 90 روز کاری
 

ویزای کار همراه با اجازه کار 3 ساله :
 مدت زمان اخذ ویزا 60 روز کاری
 

صدور انواع دعوتنامه های توریستی و تجاری

 

افتتاح شرکت در روسیه :


جهت افتتاح شرکت و حساب بانکی در روسیه  ، در صورتی که اسم خاصی مدنظر داشته باشید به مدت 14 روز بعد از تایید نام ، شرکت به نام شخص روس با در نظر گرفتن 99% سهم به نام شرکت ایرانی ثبت میگردد .

 

* *در صورتی که شما بخواهید شرکت نمایندگی به نام خودتان ثبت گردد ، میبایست ابتدا اجازه کار برای شما اخذ گردد و نیز کلیه مدارک شرکت فعلی به روسی ترجمه و در سفارت روسیه در ایران به تایید برسد .


زمان : 45 روز
 

مترجم با ماشین از ساعت 10 صبح تا 16 عصر
مترجم به صورت ساعتی = ساعتی 35$ ( از 3ساعت باید بیشتر باشد )

 

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 11696