تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ويزاي 476 استراليا

 

ویزای موقت استرالیا
476

 

این نوع ویزای استرالیا به کسانی که اخیرا از دانشگاه های مشخصی خارج از کشور استرالیا فارغ التحصیل شده اند اجازه می دهد، تا مدت 18 ماه در یکی از مشاغل مورد تقاضای استرالیا کسب مهارت کنند.

 

 

 

 

بعنوان دارنده این ویزا ،اگر در جدول امتیاز بندی مهاجرت عمومی حد نصاب نمره را کسب نمودید می توانید در هر لحظه از زمان برای ویزای دائم استرالیا درخواست دهید.

این ویزای مخصوص چه افرادی است؟


این ویزای برای کسانی مناسب است که مدرک مهندسی خود را در دو سال گذشته از موسسات به رسمیت شناخته شده خارج از استرالیا کسب نموده اند.
برای داشتن این ویزا نیاز به کسب امتیاز خاصی ندارید.اما الزامات دیگری برای قبولی درخواست دارد.

 

 

 


با داشتن این ویزا مجاز به چه کارهایی می شوید؟


این ویزای به شما و یک همراهتان که می تواند زیر مجموعه این ویزا شود اجازه این را می دهد که تا 18 ماه در کشور استرالیا بدون هیچ محدودیتی کار و تحصیل کنید.
بعبارتی دیگر شما و همراهتان در طول این 18 ماه می توانید به مناطق مختلف استرالیا یا خارج از آن مسافرت کنید ، کار کنید ، تحصیلات حرفه ای بیشتری در استرالیا داشته باشید و یا اینکه برای بالا بردن سطح مهارت زبان انگلیسی خود تلاش کنید.


فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیر کبیر در ایران می توانند از این نوع ویزا استفاده کنند.

دپارتمان تحقیقات و توسعه kap

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 10013