تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ويزاي كارآفريني استان ساسكاچوان

ویزای کارآفرینی استان ساسکاچوان

 

تمام درخواست های ارسال شده قبل از یکم ماه می سال 2012  شامل گزارش ارزشیابی انجام شده توسط  شخص ثالث حرفه ای می شوند که توسط sinp entrepreneur  و farm owner /operator categry   انتخاب می شود.


قبل از ارسال درخواست ،تمام متقاضیان باید در ابتدا فرم ها و اسناد پشتیبانی کننده ادعای آنها مبنی بر ارزش خالص و مجموع سرمایه ثبت شده در فرم  sinp(ef-002) و فرم cic (imm008) برای شخص ثالث جهت بررسی ارسال کنند.


بعد از دریافت گزارش ارزشیابی ،تنها کسانی مجاز به درخواست ویزای کارآفرینی استان ساسکاچوان هستند که مدارک ارزش خالص و مجموع سرمایه ثبت شده آنها تایید گردد.
sinp entrepreneur و farm owner /operator categry   تنها درخواست هایی را قبول می کنند که هزینه پردازش درخواست به مبلغ 2,500 $ را دریافت کرده باشند و گزارش ارزشیابی مدارک آنها توسط شخص ثالث تایید شده باشد.

 

 

 

 

 

برنامه کارآفرینی sinp به شما و خانواده شما امکان این را می دهد تا در ایالت ساسکاچوان موسس شغلی باشید، شغلی بیابید و یا شریک کاری شوید.
برای این کار یا از طریق کارآفرینی عمومی و یا از یکی از دو روش زیر اقدام کنید:


• large scale investor
• science and technology


معیار های انتخاب چیست؟


چهار معیار اصلی برای انتخاب در sinp entrepreneur وجود دارد که شما باید به آنها دست یابید.


• داشتن سرمایه خالص در حدود 300,000 دلار کانادایی که اعتبار آن تایید شده باشد.
• ارائه ی مدرک قانونی برای تایید مجموع دارایی های خالص
• داشتن حداقل سه سال سابقه کاری مرتبط با کارآفرینی یا مدیریت تجاری مرتبط
• داشتن تمایل به زندگی و سرمایه گذاری فعال در ایالت ساسکاچوان،که با intent grading grid ارزیابی می گردد.

     شرایط لازم چیست؟


اگر با درخواست شما موافقت گردید باید واجد الشرایط موارد زیر نیز باشید:


• حداقل مبلغ 150,000  دلار کانادایی آماده برای سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان داشته باشید.در صورتی که فرد علاقه مند به شرکت در سرمایه گذاری باشد ،اگر مالکیت متقاضی کمتر از یک سوم تجارت مورد نظر باشد ،ارزش  کل سهم شرکت باید معادل 1,000,000  دلار کانادایی باشد.


• باید در امور مدیریتی تجارت مورد نظر به طور روزانه مشارکت داشته باشد.


• داشتن یک سپرده به مبلغ 75,000 دلار کانادایی نزد دولت استان که بر طبق شرایط خاص و یا اجرای شروط به شما بازگردانده می شود.


انجام مصاحبه برای ویزای  sinp entrepreneur اجباری نمی باشد اما ممکن است در صورت لزوم بخواهند فرد متقاضی در مصاحبه شرکت کند.اگر برای دریافت این ویزا انتخاب شدید، وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا در خصوص ارزیابی شایستگی شما برای  دریافت ویزای اقامت دائم مسئول است، همچنین بررسی سلامت وامنیت شما نیز بر عهده آنان می باشد . sinpدر مورد تصمیمات وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا در خصوص اینکه ویزای اقامت دائم دریافت می کنید یا خیر هیچ گونه مسئولیتی ندارد . چراکه صدور ویزای اقامت دائم کانادا بر عهده دولت فدرال می باشد ،پس از قبولی و اخذ" نامه انتخابی "توسط استان/ایالت این دولت فدرال است که شما را جهت صدور ویزای اقامت دائم مورد بررسی قرار می دهد.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 7133