تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
پنج قدم تا انطباق پذيري با محيط جديد در كشور كانادا

 

پنج قدم تا انطباق پذیری با محیط جدید در کشور کانادا

 


نویسنده:  mayank bhatt


بعد از چهار سال زندگی در کشور کانادا مقاله نویس هندی mayank bhatt تجربیات خود را از شروع یک زندگی موفقیت آمیز در کشور کانادا در اختیار دیگر متقاضیان اخذ اقامت کانادا قرار می دهد.

 


 
من در چند ماه اخیر برای صحبت کردن با تازه واردین به کانادا به چندین سازمان دعوت شدم.این سازمان ها بر این عقیده بودند که در من در این راه موفق بوده ام ،اما من در صحبت هایم افکار خودم را به اشتراک نگذاشتم زیرا موفقیت ممکن است یک شرایط موقتی باشد.اما صحبت کردن با تازه واردین یک تجربه لذت بخش برای من بود که یادآور سفر خودم از اولین روزهای اقدام تا وارد شدن به کشور کانادا بود.


بیش از آن ،این حضور در جلسات عمومی باعث شد تا من به تمامی کارهایی فکر کنم که در چهار سال گذشته انجام داده ام تا با محیط زندگی جدیدم در کشور کانادا هماهنگی پیدا کنم.

 

 

 


 
اکنون پنج مورد از بهترین اقداماتم برای هماهنگی با زندگی جدید را به اشتراک می گذارم:


گام یک:این واقعیت را بپذیرید


تصمیم شما برای مهاجرت به کانادا به معنی یک تغییر بسیار بزرگ در زندگی شما خواهد بود و شجاعت بسیار زیادی لازم دارد.اما اکنون که شما اینجا هستید باید برای تمام اتفاقات احتمالی آماده باشید.سه مورد به شما برای آغاز زندگی جدید در کشور کانادا کمک بسیاری خواهد کرد از قبیل تفکر مثبت داشتن،پیدا کردن دوستان جدید و اینکه بدانید باید زندگی خودتان را از صفر بسازید.


گاو دو:برای زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید


لطفا به سوالات زیر صادقانه پاسخ دهید:
• شما چرا اینجا هستید؟
• به چه چیز می خواهید دست پیدا کنید؟
• چگونه می خواهید به اهداف خود دست پیدا کنید؟
• چطور از عهده مخارج خود بر می آیید؟
در حالی که به سوالات فوق پاسخ می دهید در نظر  داشته باشید که شما برای زندگی خود در حال برنامه ریزی هستید نه برای شغلتان.موفقیت در مهاجرت و زندگی جدید تنها در یافتن یک شغل نیست.


گام سه:برای کسب تجربه تلاش کنید


شما تجربه زندگی در کانادا را ندارید زیرا تا کنون در آن زندگی نکرده اید.اما شما می توانید و باید:
• مجوز تحصیلی کانادایی بدست آورید
• در مشاغل داوطلبانه شرکت کنید
• یک معلم/مربی داشته باشید
• دوستان کانادایی پیدا کنید
• از افرادی که در انجمن هستند و زندگی خوبی در کانادا برای خود ساخته اند استفاده کنید


 گام چهار:اعتماد بنفس داشته باشید


شاید انجام موارد بالا برای شما در یافتن شغل کمک چندانی نکند اما به شما اعتماد بنفس خوبی می بخشد که لازمه کار در یک حرفه در کشوری جدید می باشد.داشتن اعتماد بنفس مهم ترین بخش برای هماهنگی پیدا کردن با زندگی جدید در کانادا می باشد.

گام پنج:انعطاف پذیر باشید


آرامش داشته باشید و پذیرید مسائلی را که نمی توانید تغییر دهید ،همچنین برای شرایطی که می توانید تغییر دهید شجاعت بخرج دهید و با خرد خود سعی کنید تفاوت این دو را درک کنید.

امید است تمام عزیزانی که با تلاش و طی کردن فراز و نشیب های بسیار موفق به اخذ اقامت کانادا شده اند بتوانند با محیط جدید زندگی خود هر چه سریع تر هماهنگی پیدا کنند.تلاش موسسه kap در این است تا با در اختیار کذاشتن مطالب و موضوعاتی از این قبیل قدم کوچکی در جهت تسهیل کردن مسیر برای شما عزیزان برداشته باشد.

 

دپارتمان تحقیقات و توسعه kap

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 7600