تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ثبت نام در آزمون آزمايشي RN

 

آزمون crne

 

 

آزمون (crne (canadian registered nurse examination ، یک آزمون ملی برای اعطای مجوز کار در رشته پرستاری و بصورت ایالتی می باشد این آزمون برای سنجش صلاحیت های علمی ،بنیادی و اساسی علوم و اخلاق پرستاری در کانادا می باشد .

 

متقاضی در مجموع تنها سه بار می تواند در این آزمون شرکت نماید و در صورت عدم موفقیت باید مدرک کارشناسی خود را دوباره اخذ نماید تا بتواند مجددا در این آزمون شرکت نماید لذا پیشنهاد می شود قبل از شرکت در این آزمون توانایی های خود را افزایش دهید.

 

 

پاسخ به یکی از متداولترین سوالات شما پرستاران محترم ...

 

 آیا می توانم این دوره را در کانادا بگذرانم؟

بله، شما پرستاران عزیز می توانید این دوره را در کانادا بگذرانید، لیکن از چند جهت بهتر است از دوره فوق فشرده rn در ایران بهرمند گردید، در کانادا دوره فوق فشرده وجود ندارد و حداقل باید 3 ماه وقت صرف آموزش این مطالب در کالج های مربوطه گردد همچنین دوره های مشابه در کانادا بسیار گرانتر از این دوره در ایران می باشد.

باید توجه کرد که جهت گذراندن این دوره در کانادا شما باید حداقل 3 ماه وقت خود را صرف کنید این به معنای پرداخت 3 ماه هزینه و حداقل 5 ماه شروع بکار با تاخیر از بدو ورود و محرومیت ازکسب درآمد در این مدت می باشد که با یک حساب ساده عدم استفاده از دوره فوق فشرده rn در ایران موجب ضرری مجموعا در حدود 15500 دلار شما می گردد (( 4500$ هزینه زندگی در 3 ماه + 3000$ هزینه دوره + 8000 دلار حقوق که طی حداقل 2 الی 3 ماه،آغاز بکار سریعتر می توانستید بدست بیاورید )).

 

از همه موارد مهمتر با توجه به اینکه شما پرستاران محترم هنوز از توانایی های بالایی در زبان برخوردار نیستید، مطمئنا درک بیشتر مطالب بدلیل ارائه آن به زبان فرانسه و یا انگلیسی برای شما سخت خواهد بود. درحالی که، دوره های فوق فشرده rn  در ایران توسط اساتید برجسته ایرانی شاغل در کانادا و یا با ترجمه مستقیم به زبان فارسی به شما ارائه می گردد که خود بتنهایی بزرگ ترین دلیل درک صحیح مطلب و موفقیت شما در آزمون crne خواهد شد و بزرگ ترین نکته مثبت استفاده از دوره های rn در ایران برای پرستاران نیز محسوب می گردد.

 

 

و اما اکنون...

 

آزمون آزمایشی rn  در تهران

 

 

اگر شما برای اخذ اقامت دائم کانادا (فدرال یا کبک ) اقدام نموده اید ،

اگر می خواهید در حرفه پرستاری در کانادا وارد بازار کار شوید،

و

اگر فکر می کنید از نظر علمی می توانید به راحتی آزمون rn را با موفقیت پشت سر بگذارید ،

از شما دعوت می کنیم در آزمون شبیه سازی شده rn شرکت نمایید .

طول این آزمون 4 ساعت و متشکل از 200 سوال می باشد.

 

سوالات آزمون در همین روز پس  از پذیرایی و صرف نهار در مدت 4 ساعت مورد بررسی قرار می گیرد تا بتوانید دقیقا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید.

 

جزئیات ثبت نام:

 

  1. تاریخ برگزاری:16 اسفند(چهار شنبه )
  2. ساعت برگزاری : 9 صبح الی 17 عصر
  3. آخرین مهلت ثبت نام :12/12/1391
  4. هزینه آزمون : دویست هزار تومان

 

جهت ثبت نام با دفتر مرکزی موسسه kap تماس حاصل نمایید

 

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 11543