تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
اقامت دائم استراليا با ديپلم

 

اقامت دائم استرلیا با مدرک دیپلم

 

کشور استرلیا از دیرباز دارای سیستم پذیرش مهاجر بوده . نحوه عملکرد و سیستم امتیاز بندی اداره مهاجرت استرلیا در مقایسه با کشورهایی چون کانادا بسیار دقیق تر و منظم تر می باشد و معمولاً قوانین آن سر لوحه کشورهایی چون انگلستان،کانادا، سنگاپور و .... می باشد. سیستم بررسی و پذیرش نیروی کار استرلیا دارای دو بخش عمده می باشد.

 

بخش اول سیستم ارزشیابی مدرک تحصیلی که به تناسب هر رشته تحصیلی، سازمانی مسئول آن بوده و پس از بررسی مدارک متقاضی به روش های متفاوت گواهی ارزشیابی یا assessment را صادر می کند.این گواهی صرفاً یک تاییدیه برای اخذ اقامت استرلیا است و مدرک یا مقطع تحصیلی محسوب نمی شود و اخذ این گواهی نیز به معنی اخذ اقامت دائم استرلیا نیز نمی باشد.

 

بخش دوم اداره مهاجرت و اقدام جهت اخذ ویزا است که در این بخش متقاضی باید پس از اخذ گواهی ارزشیابی از طریق سیستم skill select اقدام نموده و در صورت کسب حداقل 60 امتیاز ویزای خود را دریافت خواهید نمود.

 

همانطور که ذکر گردید، مدارک گروه مهندسی کامپیوتر، توسط موسسه acs  در استرلیا بررسی می شود و ارزشیابی مدرک ایشان در صورت واجد شرایط بودن صادر می گردد. این موسسه جهت بررسی مدارک نیازی به ielts ندارد (توجه کنید! در صورتی که شما 25 الی 38 سال سن دارید جهت اخذ ویزا باید ielts با حداقل نمره 6 ارائه دهید). سازمان acs می تواند متقاضیان ماهر در زمینه کامپیوتر را نیز بدون ارائه مدرک دانشگاهی ارزشیابی نموده و گواهی ارزشیابی صادر نماید. این گواهی می تواند 10 الی 15 امتیاز در سیستم امتیاز بندی استرلیا جهت اخذ ویزا به شما بدهد.

 

با توجه به نکات فوق موفق شدیم روشی را با استفاده از راهکار های قانونی ایجاد کنیم که ارزشیابی متقاضی را حتی بدون مدرک دانشگاهی و فنی و حرفه ای اخذ نماییم و در صورت تکمیل مدارک و ارائه مدرک زبان توسط متقاضی در حداقل زمان ویزای اقامت استرالیای ایشان را اخذ نماییم.

 

kap این روش را بصورت تضمینی با برگشت 100% وجه دریافتی درصورت عدم موفقیت انجام می دهد و کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند.بدیهی است با توجه به منابع ظرفیت در این روش محدود می باشد و متقاضیانی که سریعتر اقدام نمایند دارای الویت می باشند.

 

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تنظیم قرار ملاقات حضوری می توانند با موسسه kap تماس بگیرند.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 21200