تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
پيشرفت در مشاغل فناوري اطلاعات (IT)

efexor etkileri

efexor 150mg efexor mot angst efexor xl 150 mg

 

 

 

پیشرفت در مشاغل فناوری اطلاعات (it)  

از صنایع موفق در کانادا

 

 

 

بخش فناوری اطلاعات در کانادا رو به رشد می باشد.در سال های اخیر دولت کانادا قدم هایی را در راه جذب بهترین شرکت های (it) در جهان و افراد حرفه ای برداشته است. متقاضیان کار در این زمینه شغلی  مانند مهندسین کامپیوتر، می توانند بدون داشتن پیشنهاد شغلی از طریق برنامه نیروی کار ماهر فدرال (fsw)و یا کبک (qsw) برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.همچنین بسیاری از کارجویان در زمینه (it) در صورت دارا بودن پیشنهاد شغلی و اجازه کار می توانند از طریق ویزای موقت نیروی کار خارجی در این کشور مشغول به کار شوند .

 

 

 

 

 

صنعت فناوری اطلاعات در کانادا

 

امروزه صنعت فناوری اطلاعات یکی از موفق ترین صنایع در کانادا می باشد.  با آمارهای مبنی بر اشتغال کامل،به نظر می رسد افراد حرفه ای شانس بسیار بالایی در یافتن شغل در این زمینه و حفظ آن در آینده خواهند داشت . متخصصان (it) برای تخصص خود در کانادا درآمد بسیار خوبی داشته ،بطوری که انجمن فناوری اطلاعات در یک نشریه چندی پیش اظهار داشته است متوسط درآمد این افراد 52 درصد بیشتر از استاندارد ملی می باشد.

درآمد مهندسین کامپیوتر در کانادا از 70000 دلار تا بیش از 100000 دلار در سال است که به نسبت تخصص و میزان تجربه کاریشان متفاوت است.

درآمد طراحان وب سایت و تحلیلگران پایگاه های اطلاعاتی در کانادا در میان 20 حرفه پر درآمد کشور کانادا قرار گرفته است.حتی درآمد فارق التحصیلان در این زمینه که تجربه حرفه ای خاصی ندارند از همسالان خود در صنایع دیگر بیشتر است ،بطوری که یک فرد کم تجربه در شروع کار خود 45000 دلار در سال درآمد دارد.

 

نیاز به نیروی کار خارجی

 

در سال 2013 انجمن فناوری اطلاعات کانادا اظهار داشته است که کلید داشتن یک کسب و کار سلامت ،موفقیت در جذب و بازآموزی نیروی کار ماهر خارجی است.در واقع،با پیش بینی 106000 نفر کمبود در مشاغل فناوری اطلاعات به تنهایی در چهار سال آینده این کارجویان خارجی هستند که برای ادامه رشد در صنعت بطور فزاینده ای مورد نیاز هستند.

خوشبختانه برای کارجویان مشاغل فناوری اطلاعات راه های زیادی وجود دارد تا به کانادا بیایند و کمبود ها را در این بخش از صنعت جبران نمایند.

 

اقامت دائم کانادا :حرفه فناوری اطلاعات

 

برنامه های مهاجرتی بسیار زیادی برای متقاضیان کار در زمینه (it) در کانادا وجود دارد.در لیست مشاغل دو برنامه محبوب مهاجران (fsw) و (qsw) این حرفه و مشاغل مربوط به آن وجود دارد.برنامه نیروی کار ماهر کبک طیف گسترده ای از این مشاغل را در لیست حرفه ای خود دارد مانند:

 

·         computer engineering

·          computer support

·         computer science

·          computer science techniques

 

همچنین اخیرا دولت کانادا برای مهاجران کارآفرین کانادا نیز برنامه هایی ترتیب داده است که می تواند راه امیدوار کننده ای باشد.ویزای کارآفرینی start-up visa به متقاضیان موفق اجازه اقامت دائم کانادا را خواهد داد و به آنها در تامین بودجه و راه اندازی کسب و کار خود در کانادا کمک خواهد کرد.

 

 

 

 

 

کار موقت:نیاز سراسر کانادا

 

با نیاز اقتصادی شدید به کارجویان در زمینه فناوری اطلاعات دیگر نیازی نیست تا این افراد منتظر کسب اقامت دائم خود بمانند.بیش از 250000 نیروی کار ماهر موقت خارجی در سراسر کانادا در این زمینه مشغول بکار هستند.برای استفاده از ویزای کار موقت فرد باید پیشنهاد شغلی و اجازه کار داشته باشد.

کشور کانادا دارای تعداد زیادی موافقت نامه بین المللی است که ورود کارگران خارجی را به این کشور تسهیل می نماید.شاید محبوب ترین آنها ( north american free trade agreement (nafta است که فرآیند کسب اجازه کار برای شهروندان آمریکایی و مکزیکی را آسان نموده است.

 

در آخر باید گفت چشم انداز شغلی برای مشاغل مرتبط با فناوری اطلاعات در کانادا بسیار روشن است.همانطور که جهان همچنان در مسیر نوآوری حرکت می کند شاغلین در این زمینه برای سال های زیادی آینده حرفه ای خوبی در کشور کانادا خواهند داشت.

 

 by:attorney david cohen

29/8/2013

 

 

 

دپارتمان تحقیقات وتوسعه kap

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 3531