تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
مشاغلي كه بيشترين تقاضا را در استراليا دارند

 

 

مشاغلی که بیشترین تقاضا را در کشور استرالیا دارند

 

 

 

آیا شما قصد ادامه زندگی درکشور استرالیا را دارید؟آیا بدنبال یک حرفه مناسب می گردید که در حوزه توانایی های شما باشد و همچنین درآمد خوبی نیز داشته باشد؟

 

در زیر مشاغلی را به شما معرفی خواهیم کرد که در کشور استرالیا بیشترین میزان تقاضا را دارد،این مشاغل عبارتند از:

 

 

·         مشاغل فنی

 

برخی از مشاغل فنی محبوب در استرالیا عبارتند از: لوله کشی ، برقکاری ، فلزکاری ، مکانیکی ، سرآشپزی ، آرایشگری ،نجاری و غیره. برای یادگیری این مشاغل بطور کلی نیاز راهنما،آموزش های علمی و مهارت کافی است.گاهی اوقات ممکن است نیاز باشد که حتی در هنگامی که شما مشغول کار و کسب درآمد در این زمینه ها هستید دوره های تکمیلی کارآموزی را بگذرانید.این فعالیت های عملی برای آندسته از افرادی که دوست ندارد بطور مداوم پشت میز بنشینند مناسب است.

بعنوان یک فرد با مهارت فنی شما می توانید امنیت کاری در شرکت های بزرگ و کوچک را داشته باشید و یا شخصا کسب کار خودتان را راه بیاندازید.برای کسانی که روحیات کارآفرینی دارند این فرصت مناسبی است تا با کار در زمینه مشاغل فنی و  راه اندازی یک شغل کوچک در استرالیا زندگی خود را بسازند و رئیس خود باشند.

 

 

 

 

در کشور استرالیا 94 درصد مردان و 6 درصد زنان در این حیطه فعالیت دارند.

برخی از درآمد های مشاغل فنی در زمینه های مختلف در زیر ذکر شده است،این درآمد ها متوسط حقوق در ساعت هستند .

 

au$25

کابینت ساز،نجار نیمکت

cabinetmaker, bench carpenter

24$au

متخصص برق

electrician

23$  au

مدیر فروشگاه خرده فروشی

retail store manager

41$ au

مدیریت عمومی و عملیاتی

general / operations manager

47 $ au

مکانیک موتور

diesel mechanic

29 $ au

سازنده دیگ بخار

boilermaker

 

 

·         نمایندگان فروش

 

تکرار فروش می تواند تا حدودی ناخوشایند باشد اما برای رشد و موفقیت در بسیاری از کسب و کار ها امری حیاتی است.برای کسانی که مهارت بسیار در فن بیان دارند، خرید و فروش می تواند بسیار سود آور باشد.اما در هر حال برای موفقیت در خرید و فروش باید سخت کار کرد،مهارت های فردی و ارتباطی قوی داشت و دانش بسیار زیادی از بازار کسب کرد.

فروشندگان ممکن است در گذشته پیش زمینه و فعالیت های متفاوتی داشته باشند و بعد وارد بازار یابی و فروش در یک صنعت خاص شوند.اگر شما فکر می کنید ارتباطات قوی دارید و خدمات خوبی به مشتریان ارائه خواهید کرد پس دراین حرفه موفق خواهید بود.

 

 

 

 

 

 

درآمد این افراد بر طبق تجربه کاریشان متفاوت است ،بطور مثال کسانی که 1 تا 4 سال تجربه کاری دارند 17.34 الی 24.72 دلار استرالیایی در ساعت و کسانی که 5 تا 9 سال تجربه کاری دارند تا 37.34 دلار استرالیا در ساعت درآمد خواهند داشت.در کشور استرالیا 64 درصد مردان و 36 درصد زنان در این حرفه مشغول بکار هستند.

 

·         مهندسی

 

اگر شما دارای ذهنی متفکر ،خلاق و فعال هستید درآینده می توانید در حرفه مهندسی موفق باشید.بعنوان یک مهندس فرصت های بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد و هر چیز ممکن است.ممکن است شما ساختمانی را طراحی کنید که بطور کامل بتواند دریافت کننده انرژی باشد و یا سریع ترین هواپیما یا سفینه فضایی طراحی نمایید.بعنوان یک مهندس شما باید قدرت حل مسئله بالایی داشته باشید و با تفکرات خلاقانه راه حل های مناسب را بیابید.

 

در جدول زیر متوسط درآمد های مشاغل مهندسی  در استرالیا در سال را مشاهده می فرمایید:

 

 

$119,754

مهندسی برق

electrical engineering

$123,861

مهندسی الکترونیک

electronics engineering

$133,117

مهندسی محیط زیست

environmental engineering

$141,314

مهندسی مکانیک

mechanical engineering

$155,269

مهندسی شیمی

chemical engineering

$133,846

مهندسی عمران

civil engineering

$113,909

مهندسی سیستم

systems engineering

 

 

·         مدیریت و کار های اجرایی

 

اگر شما دارای مهارت های ارتباطی قوی،توانایی رهبری و ایجاد انگیزه در دیگران هستید ممکن است بخواهید بعنوان مدیر یا مسئول اجرایی در صنعت مورد نظرتان فعالیت نمایید.شما باید توانایی این را داشته باشید که مسائل را بخوبی تجزیه تحلیل کرده و در شرایط سخت کنترل اوضاع را در دست بگیرید.اما در هر حال در مشاغل مدیریتی و اجرایی مسئولیت بسیار زیادی به عهده شما می باشد و در عین حال می توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

درآمد مشاغل مدیریتی برای افرادی که دارای حداقل مدرک کارشناسی هستند 182,675 دلار استرالیا در سال است.در استرالیا 74 درصد مردان و 26 درصد زنان به مشاغل مدیریتی مشغول هستند.درآمد یک مدیر ارشد اجرایی در استرالیا با مدرک کارشناسی ارشد 275,904 دلار استرالیا در سال است.

 

 

·         حسابداری و کارکنان بخش امور مالی

 

این حرفه برای کسانی مناسب است که استعداد بسیار زیادی در برخورد با اعداد دارند و می توانند امور مالی و حسابداری یک اداره و شرکتی را بعهده بگیرند.شما می توانید به یک شرکت در اتخاذ تصمیم گیری های بهتر مالی و استراتژیک کمک نمایید و خط رشد آن را بالا نگه دارید.علاوه بر توانایی در اعداد شما باید در زمینه قوانین و امور مالیاتی و قرارداد های تجاری اطلاعات کافی داشته باشید.

 

 

 

 

 

درآمد یک حسابدار با مدرک کارشناسی در استرالیا 77,398 دلار در سال است.در استرالیا 41 درصد مردان و 59 درصد زنان در این حرفه فعالیت می کنند.

 

 

·         کارمندان آی تی (فناوری اطلاعات)

 

اگر شما شیفته تکنولوژی و فناوری هستید و بخوبی می توانید مسائل مربو ط به آن را بر طرف نمایید شما در این حرفه موفق خواهید بود.کارمندان آی تی شغلی بسیار حیاتی را در یک شرکت خواهند داشت و نیاز به نرم افزار های مدرن و توسعه وب سایت ها دارند.

 

 

 

 

 

درآمد یک فرد در زمینه آی تی با مدرک کارشناسی 148,802 دلار استرالیا است.در استرالیا 93 درصد مردان و  7 درصد زنان در این حرفه مشغول بکار هستند.

 

 

دپارتمان تحقیقات و توسعه kap

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 15066