تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
كانادا دردومين رتبه جهاني جلب رضايت مشتري

 

کانادا دردومین رتبه جهانی جلب رضایت مشتری است !

حتما جمله معروف " همیشه حق با مشتری است"را شنیده و از ارزش رضایت مشتری برای دوام و رشد در تمام زمینه ها آگاهی دارید . تحقیقات اخیر نشان می دهد رضایت مشتریان در کانادا به 91% رسیده که رتبه دوم بعد از کشور نیوزیلند را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

اینجا به 4 دلیل که مشتری مدار ی را برای تمامی مشاغل توصیه می کند را مرور می کنیم.

 

-          مشتری راضی برود ، باز میگردد. بهتر است الویت کار شما احترام و رضایت مشتری باشد ، خریدار وقتی یک خرید بی عیب و نقص و لذت بخش را تجربه می کند بدون شک بارها بازخواهد گشت.

 

-          نا رضایتی می تواند کار شما را مختل و بهانه دست رقبا بدهد و رفته رفته اثری از تجارت شما به جا نخواهد گذاشت. اما اگر اسم شما با مشتری مداری بر سر زبانها باشد شما همیشه دررتبه ای ارزنده در کورس رقابت باقی خواهید ماند.

 

-          این روزها اکثر مردم در دنیای مجازی نظرات خود را منعکس می کنند و این می توانددر صورت مثبت بودن بسیار  سازنده و یا حتی با نظرات  منفی ویرانی نام تجاری شما را به شکلی فرا گیر رقم بزند.

 

-          از دیدگاه اقتصادی نگه داشتن مشتری بسیار ارزانتر از پیدا کردن مشتری جدید است. تحقیقات نشان می دهد امروزه تبلیغات تقریبأ دو برابر  زمان ، نیروی کار و هزینه در بر دارد پس نتیجأ نگه داشتن  ارزانتر از پیدا کردن مشتری جدید است.

هنگامی که مشتری خندان از پیش شما می رود شما می دانید که فروش را بی عیب و نقص به پایان رسانده اید. اما گاهی برای ارزیابی مطمئن نیاز به تعداد بیشتری، مشتریان راضی دارید، پس بهتر است ریز بینانه تر با اخذ نظرات و پیشنهادات مشتریان ، به بخش های مختلف تجارت خود نگاه بیندازید  تا بتوانید راه های بیشتر و بهتری را برای رسیدن به هدف که همان جلب رضایت مشتری است را نسبت به تجارت خود پیدا کنید.

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 2870