تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ماهنامه بازار بين المللي كار 20 هزار نفري شد

 

عضویت در ماهنامه الکترونیکی بازار بین المللی کار

 

 

 

 

آیا تا کنون مطالب ماهنامه الکترونیکی بازار بین المللی کار را مطالعه کرده اید؟

آیا می دانید چگونه می توان یکی از مشترکین ماهنامه شد؟

 

اگر علاقه مند به داشتن اطلاعات در زمینه انواع ویزاهای کشور های مختلف در تمام زمینه ها مانند ویزای تحصیلی،ویزای کار،ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری هستید،اگر دانستنی های مفید و خواندنی کشور های مختلف برایتان جالب است و اگر می خواهید از آخرین اخبار مهاجرتی کشور های مختلف آگاه شوید ، پس عضویت در ماهنامه بازار کار بین المللی را از دست ندهید.

 

لازم بذکر است با مراجعه به سایت ماهنامه بازار کار بین المللی  و در بخش همکاری با ما عزیزانی که علاقه مند هستند می توانند  مقاله های خود را در زمینه های مرتبط اعلام شده برای ما ارسال نمایند تا پس از بررسی ،مقاله شما با نام خودتان در شماره های بعدی منتشر گردد.

 

همچنین اگر در زمینه بازار کار و امور بین الملل به دنبال مطلبی هستید و تا کنون آن را نیافته اید، می توانید با ارسال موضوع مطلب مورد در خواست خود در بخش درخواست مقاله ، این کار با به ما محول کنید.

 

علاقه مندان برای عضویت در ماهنامه و ارسال شماره های جدید به ایمیل شان می توانند از این آدرس اقدام نمایند.

 

همچنین برای مطالعه شماره های قبلی ماهنامه بازار بین المللی کار می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

 

www.kap-magazine.com

 

 

موسسه کارسازان آریان پارس (kap) پس از طی راهی بس دشوار و کسب موفقیت هایی بسیار سعی بر آن دارد تا اطلاعات و تجربیاتی که در این سال ها کسب نموده است را در اختیار کسانی قرار دهد که قصد دارند در خارج از کشور به کار، فعالیت، تحصیل یا سرمایه گذاری نمایند.

 

 

شما لایق بهترین ها هستید

موسسه کاریابی بین المللی کارسازان آریان پارس

 

 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 5969