تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
EB1 ويزاي خويش فرمايي آمريكا ؟

lamotrigin for bipolar

lamotrigin ja raskaus lamotrigin fibromyalgi lamotrigin koncentration

 

 کشور آمریکا ویزایی را بعنوانeb1 تعریف نموده که ویژه افرادی می باشد که می توانند با اندک هزینه ای حداقل برای خود فرصت شغلی ایجاد نمایند این افراد باید دارای شرایط کلی به شرح زیر باشند :

1-      ورزشکار حرفه ای باشند

2-      هنرمند حرفه ای باشند

ورزشکاران حرفه ای، مربیان دارای سابقه قهرمانی و هنرمندانی که می توانند در رشته خود شاغل شده یا از طریق رشته خود درآمدزایی کنند می توانند با استفاده از روش گرین کارت آمریکا را در مدت زمان بسیار کوتاهی کسب نمایند. لازم بذکر است سابقه حرفه ای متقاضی باید گویای توانایی شخص در آن زمینه باشد و فقط داشتن عکس با لباس ورزشی و یا فعالیت غیر موثر هنری جهت اخذ ویزا کافی نیست. با توجه به اهمیت رعایت خصوصیات مدارک مورد نیا توصیه نمی کنیم که در این مسیر بدون مشاور مطمئن قدم بردارید چرا که یک اشتباه باعث می شود پرونده دچار بررسی مجدد گردد و این به معنی سالها انتظاری نتیجه می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید. 


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 11232