تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ويزاي برزيل
 

با توجه به استقبال متقاضیان از طرح "کار و تحصیل" فرصتی فراهم شده تا از طریق دانشگاه سائوپائولو برزیل که دارای رنکینگ جهانی زیر 250 می باشد برای متقاضیان برخی رشته های تحصیلی کار دانشجویی تمام وقت با حقوق به انضمام فرصت ادامه تحصیل فراهم نماییم. متقاضیان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل داده و پس از اتمام دوره تحصیل جهت اخذ ویزای کاری یا اقامت اقدام نمایند. پذیرش از این دو روش در 2 مرحله از سال صورت می گیرد مرحله اول ژانویه و فوریه میلادی است که پانزدهم شهریور ماه آخرین فرصت ارسال مدارک آن بوده و مرحله دوم در ماه آگوست میلادی است که پانزدهم تیرماه آخرین فرصت ارسال مدارک آن بشمار می آید.

متقاضیان "کار و تحصیل" در مقطع کارشناسی ارشد 1200 رئال حقوق دریافت می کنند و حقوق متقاضیان دوره دکترا از 2200 رئال می باشد.متقاضیان می توانند از همان ابتدا سفر نمایند و معمولاً روند اخذ ویزا پس از نهایی شدن پذیرش و کار حدود 2 ماه می باشد لازم بذکر است ارسال مدارک به معنی نهایی شدن کار نیست و حتماً جهت قبولی در کار و صدور پذیرش باید صبر کرد تا جواب نهایی از برزیل ارسال گردد.

رشته های مورد پذیرش :

1-      ریاضی

2-      شیمی

3-      الکترونیک

 

 

کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 7087