تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی
ويزاي كار استراليا 457

کار و زندگی در کشور استرالیا  از طریق انواع ویزاهای دائم و موقت امکان پذیر است .هر کدام از ویزاها پیش نیازهای خاص خود را دارند. افرادی که قصد مهاجرت دارند باید ابتدا شرایط انواع ویزاها را بررسی کرده و ویزایی را انتخاب نمایند که با شرایط آنها همخوانی دارد.

در سالهای اخیر با بالا رفتن میزان تقاضای ویزاهای نیروی کار متخصص در این کشور دولت را برآن داشته تا استاندارد های گزینش برای اقدام از طریق مدرک و رشته تحصیلی را افزایش دهند تا افراد با توانایی های بالاتر برای اشتغال در بازار کار خود استفاده نمایند، یا افراد را در سنین  کمتر و برای تحصیل به این کشور جذب و پرورش دهد تا نیرو هایی  با تطبیق پذیری بیشتر و سطح بالای دانش زبان به بازار کار خود هدایت نماید. البته روش های بسیاری برای ورود و مهاجرت قانونی به استرالیا وجود دارد که  اکثر آنها زیر مجموعه های برنامه نیروی کار متخصص هستند.

ویزای 457 نوعی ویزای کاری است  که نیاز به اسپانسر دارد. اسپانسر می تواند یک شرکت خارجی باشد که متقاضی گسترش یا افتتاح شعبه  یا شرکت مستقل در استرالیا است که مدیر ی در زمینه ی کاری خود را در آن می گمارد اما به کارگیری مدیر و یا هرگونه نیروی کار خارجی مستلزم اجرای قوانین و مراحلی است که طی آن کارفرما اثبات می کند که مقدور به بکارگیری نیرو از حارج از استرالیا است.

نیروی کار خارجی که به عنوان مدیر شرکت ، موفق به دریافت ویزا برای خود و خانواده خود می گردد اجازه کار در جای دیگر جز در شرکت خویش را ندارد و حقوق وی باید بر طبق قوانین به اندازه یک مدیر شاغل در استرالیا  باشد تا نیازی به دولت برای تامین هزینه های جاری زندگی نداشته باشد. خانواده فرد دریافت کننده  ویزای 457 موقت،  دارای ویزای وابسته بوده و می توانند از ادامه تحصیل یا اجازه کار تمام وقت بهره ببرند.

تمدید یا تبدیل به اقامت دائم

اغلب دارندگان ویزای 457 بعد از 2 سال کار در استرالیا جهت تبدیل ویزای موقت کاری خود به اقامت دائم اقدام می نمایند. اما میتوان از طریق direct entry stream  یا همان روند ورود مسقیم قبل از اینکه حتی یک روز با ویزای 457 اشتغال داشته باشد برای اقامت دائم به طور جدا گانه با داشتن 3 سال سابقه کار و ارائه ارزشیابی مدرک اقدام نمایند.

همچنین شما همزمان قادر به اقدام برای general skilled migration نیز هستید. این روش که از طریق سیستم  امتیاز بندی کار میکند، به ارزشیابی نیاز دارد همچنین   در این روش نیازی به معرفی و تحت پوشش کارفرما  قرار گرفتن  نیست و این بزرگتیرن مزیت آن است.  

این ویزا توانایی بالا در زبان انگلیسی را طلب نمی کند

موسسه کارسازان آریان پارس با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در اخذ انواع ویزا های کشور استرالیا، با طراحی و برنامه ریزی بهترین نوع ویزا را به هموطنان عزیز پیشنهاد می نماید. متقاضیانی که دارای شرکت و کسب و کار فعال یا نیمه فعال در ایران یا سایر نقاط هستند می توانند از کارشناسان این موسسه برای اخذ مشاوره در جهت ثبت شرکت مستقل یا نمایندگی و چگونگی تهیه و تنظیم مدارک از وکلای این موسسه در استرالیا یاری گرفته طی مدت کوتاهی  که تا به حال کمتر از یکسال بوده است کسب و کار خود را در استرالیا راه اندازی و موقعیتی استثنایی برای ادامه یا گسترش کار، تحصیل و اقامت خود و فرزندانشان را فراهم آورند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

02188341356

02188341363

موسسه کاریابی بین المللی

کارسازان آریان پارس


کلیه حقوق این نوشته متعلق به موسسه کاریابی بین المللی 'کارسازان آریان پارس' می باشد
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک این موسسه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی می باشد.

بازدید از این صفحه : 7420