تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی

اقامت کاری(Skill worker)

کشورها ی نیرو پذیر چون کانادا،استرلیا،دانمارک،نیوزلند،سنگاپور وغیره مطابق با برنامه های اقتصادی خود با هدف افزایش جمعیت،ویزاهای متفاوتی را برای جذب بهترین های نیروی کار بین المللی در نظر گرفته اند که معتبر ترین این ویزاها "ویزای اقامت کاری"  می باشد.
تفاوت ویزای کار و اقامت کاری
ویزای اقامت کاری را نباید با ویزای کار اشتباه گرفت آنگاه که کارفرمایی مشخص برای شغل مشخص از طریق ادارات مربوطه در کشور هدف برای کارجویی مشخص فرصت شغلی معتبر صادر می کند کارجو می تواند برای اخذ ویزای کار اقدام کند اما باید بداند که نمی تواند از خدمات بی شمار دولتی کشور هدف استفاده نماید در این نوع ویزا ضامن کارفرما است و دولت تعهدی به کارجو ندارد  و در صورت تمایل کارفرما به اتمام همکاری کارجو ملزم به ترک کشور میزبان است اما اقامت کاری نوعی ویزا با حمایت دولتی کشور میزبان می باشد.
در این نوع ویزا کارجو براساس انتخاب معیارهای کشور میزبان به آن کشور عزیمت کرده لذا محقق بوده و علیرغم عدم ارائه تعهدی مکتوب از جانب دولت میزبان می تواند از خدمات بی شمار در نظر گرفته شده استفاده نماید و نهایتاً می تواند با اخذ شهروندی زمینه کار و زندگی بلند مدت خود را فراهم نماید.
 در این نوع ویزا شان و شخصیت نیروی کار اعزامی حفظ می شود لذا مشاورین صادق همیشه این نوع ویزا را به متقاضیان کار در عرصه بین المللی پیشنهاد می کنند.
کشور های نیروپذیر
کشورهای مورد هدف نیروی کار بین المللی به دو گروه کلی تقسیم می شوند گروه اول کشورهایی که برنامه روشن و مدونی برای پذیرش نیروی کار مهاجر ندارند و گروه دوم کشورهایی که دارای برنامه ای مدون برای جذب و نمو نیروی کار مهاجر در کشور خود هستند که این گروه را کشورهای نیرو پذیر می خوانیم همچون کانادا،استرلیا،نیوزلند،دانمارک و غیره کشورهای نیروپذیر با توجه به افزایش میل به مهاجرت از سراسر دنیا با در نظر گرفتن معیارهایی در تلاشند که بهترین ها در مشاغل مورد نیاز خود را جذب نمایند در این راستا در رقابت با دیگر کشورهای نیروپذیر و هماهنگ با منافع اقتصادی خود به دارندگان ویزاهای اقامتی خدماتی همچون بیمه درمانی کامل،کاریابی رایگان،آموزش رایگان، آموزش دانشگاهی با حداقل هزینه،حقوق در زمان تحصیل،کلاس های ویژه برای تازه واردین و ............. ارائه می دهند تا جذابیت بیشتری برای نیروی کار مهاجر بین المللی ایجاد کنند.
اخذ ویزا
کشورهای نیروپذیر براساس نیاز بازار کار خود سالانه اقدام به اعلام لیست مشاغل مورد نیاز می نمایند و با توجه به مطالعات و بررسی هایی که از مهاجرین پذیرفته شده به عمل آمده با هدف ارتقاء شانس موفقیت مهاجر معیارهایی را تعیین کرده و بر اساس آن اقدام به بررسی و پذیرش متقاضیان می نمایند. مواردی چون سن،مدرک تحصیلی و دانش زبان از جمله معیار های عمومی هر کشور نیروپذیری می باشد معیاری که در سازگاری نیروی کار مهاجر با محیط کشور هدف بسیار تاثیر گذار بوده و باعث موفقیت نیروی کار و در نتیجه فواید بی شمار او در اقتصاد کشور میزبان می باشد.
آیا می توانیم شخصاً برای اخذ ویزا اقدام نماییم؟
با توجه به موارد فوق الذکر طبیعی است که اداره مهاجرت کشورهای میزبان با اعلام عمومی معیارهای پذیرش، راه را برای اقدام مستقیم متقاضیان هموار سازد، لیکن با توجه به اهمیت موضوع و وجود عوامل انکار ناپذیری چون تجربه و تخصص گرایی در اجرای کلی امور، باعث شده تا نقش وکلا و مشاورین مهاجرت در این امر شکل بگیرد.ولی حضور ایشان به هیچ وجه به معنی عدم توانایی متقاضی به اقدام مستقیم نیست و هر متقاضی در صورت داشتن شرایط می تواند شخصاً اقدام نماید.
بهترین روش اخذ اقامت
روش 1 : موسسه KAP مفتخر است که در راستای اهداف والای خود روش نوینی بصورت آموزش گام به گام چگونگی اخذ ویزا در قالب سایت immipedia.ir ارائه دهد. این سایت بصورت رایگان کلیه اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان قرارداده و به پرسش های اعضاء خود در حداقل زمان پاسخ می دهد. همزمان جهت حل مشکلات احتمالی کاربران "بسته پشتیبانی" ارائه می دهد که با حداقل هزینه نقش یک مشاور حرفه ای با بیش از 10 سال سابقه کار را ایفا میکند و حلال مشکلات متقاضیان می باشد.
روش 2 : ما با توجه به همکاری مستمر خود با وکلای بنام و معتبر فعال در کشورهای هدف می تواند به انضمام روش اول بعنوان وکیل شما در مسیر مهاجرت همراه شما باشد و بجای شما به عنوان وکیلی حرفه ای بسیاری از امور که در ارتباط با اداره مهاجرت می باشد را انجام دهد.Kap در همین راستا با هدف ایجاد آرامش خاطر برای شما، عملکرد خود را بصورت 100 درصد ضمانت می نماید بدان معنا که در صورت بروز هرگونه مشکلی که متقاضی در آن نقش مستقیم نداشته باشد و پرونده لغو گردد کل وجه حق المشاوره دریافتی را به متقاضی عودت می دهد.
توجه کنید :
Kap و همه وکلای صادق و واقع گرا نمی توانند زمان و حصول نتیجه دلخواه را در مسیر مهاجرت ضمانت کنند چرا که نتیجه به قوانین،روند تغییر قوانین در طی مسیر و شرایط کشور میزبان بستگی دارد و ارائه هرگونه وعده ای در ارتباط با اخذ 100% ویزا خلاف واقع و غیر متعارف می باشد. لذا ضمانت ما به معنی اخذ 100% ویزا نیست، این ضمانت صرفاً در راستای عملکرد موسسه نسبت به پرونده شما در مسیر رسیدن به ویزا می باشد.
پیشنهاد می کنم در صورتی که تمایل به مهاجرت از طریق اقامت کاری دارید ابتدا سایت immipedia.ir را مطالعه و بررسی کنید و سپس در صورت تمایل از جلسه مشاوره حضوری جهت اتخاذ تصمیمی آگاهانه و سرنوشت ساز استفاده نمایید میزبانی شما افتخار ماست. 
 

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363