تنظیم وقت مشاوره
 اقامت کانادا-کانادا  اقامت کانادا-صفحه اصلی

 

پرستاران

KAP بعنوان نماینده رسمی سازمان نظام پرستاری وعضو کارگروه اشتغال این سازمان در جهت ساماندهی هرچه بهتر اشتغال پرستاران متقاضی کار در خارج از کشور برنامه های مدون و تایید شده ای توسط سازمان نظام پرستاری را به اجرا درآورده و در تلاش ایجاد بهترین ها برای پرستاران می باشد در این راستا دو نوع ویزا براساس کشور هدف معرفی می گردد

 

نوع ویزا

کشور هدف

ویزای اقامت کاری

کانادا، استرلیا، دانمارک

ویزای کاری

انگلستان، آلمان، کشورهای حاشیه خلیج فارس

 

جهت کسب ویزای اقامت کاری از دو طریق می توانید اقدام کنید:

1-      از طریق سایت immipedia بصورت رایگان کسب اطلاعات کاربردی نموده و با مشاوره Kap شخصاً اقدام نمایید.

2-      با موسسه بصورت رسمی قرارداد تایید شده سازمان نظام پرستاری را که دارای ضمانت برگشت وجه 100% می باشد را امضاء می نمایید و همه امور مربوطه را به موسسه خواهید سپرد.

جهت کسب ویزای کاری :

با توجه به اینکه این موسسه بصورت مستقیم با کارفرما یا متولیان اشتغال پرستاران در کشورهای انگلستان،ترکیه و برخی کشور های حاشیه خلیج فارس در ارتباط مستقیم است طرح های ویژه ای را برای اعزام در نظر دارد که بزودی اعلام خواهد شد.

پرستاران ثبت شده(Registear Nurses)

پرستاران متقاضی کار در خارج از کشور حتماً می دانند که ثبت شدن جهت اشتغال در هر کشوری برای پرستاران اجباری است . اما روند ثبت شدن در هر کشوری متفاوت  است بعنوان مثال در کانادا پرستاران در برخی ایالتها باید پس از ارائه مدرک زبان حتماً در یک آزمون تستی شرکت نمایند در ایالت کبک پرستاران ابتدا یک دوره تطبیق گذرانده اجازه کار 2 ساله موقت می گیرند و طی این 2 سال برای آزمون RN آماده می شوند . در انگلستان این روند تنها پس از یک سال کار موقت ممکن می باشد و در استرلیا از سه روش این امر ممکن است حال آنکه در کشورهایی چون ترکیه و حاشیه خلیج فارس ارائه مدرک زبان و مدارک تحصیلی و کاری و مشاوره حضوری توسط متولی اشتغال پرستاران کافی است.

لذا پرستاران بهتر است به کشور هدف نسبت به RN شدن برنامه ریزی جداگانه و بسیار جدی داشته باشند چرا که عزیمت بدون برنامه ریزی به معنی برنامه ریزی برای شکست است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً ثبت نام نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363

جهت تنظيم وقت مشاوره تماس بگيريد

88341363