ویزای مولتی کانادا طرح ویژه

ویزای مولتی کانادا طرح ویژه

ویزای مولتی کانادا طرح ویژه

موسسه بر اساس شرایط متقاضی از طریق اخذ دعوت نامه (شخصی، تجاری، نمایشگاهی، مسابقات و ...) یا بدون دعوت نامه اقدام به اخذ ویزای مولتی یا کوتاه مدت وزیتوری می نماید
در این طرح متقاضی مبلغ قرارداد را به موسسه پرداخت می نماید و موسسه طی بازه 6 الی 9 ماهه موظف به حصول نتیجه می باشد در صورت اخذ ویزا مبلغ به نفع موسسه برداشت می شود اما در صورت عدم اخذ ویزا کلیه هزینه های اجرایی ، انتقال وجه، انتقال اسناد، تهیه انگیزه نامه و غیره بعهده موسسه بوده و مبلغ دریافتی حداکثر طی 30 روز تقویمی به ایشان عودت میگردد، (صرفا متقاضی هزینه قانونی دولت کانادا را پرداخت خواهد نمود)
مراحل پرداخت:
- زمان عقد قرارداد نصف مبلغ کل
- زمان اخذ ویزا(پاس رکئوست) نصف باقیمانده مبلغ کل
• این طرح تضمینی به نتیجه می باشد و در صورت عدم موفقیت کل مبلغ ریالی دریافتی به متقاضی عودت میگردد
ویزای مولتی یا مولتیپل چیست؟
  • تضمین انجام کار
  • عودت کل مبلغ در صورت عدم موفقیت
  • ویزای بلند مدت کانادا
  • امکان سفر با خانواده
  • اجازه کار متقاضی اصلی

ویزای مولتی یا مولتیپل چیست؟

ویزای توریستی کانادا به ویزای مولتیپل شناخته شده است که اعتبار آن به مدت ۵ سال می باشد و افراد می بایست هر ۶ ماه از کشور خارج گردند و مجددا به کانادا ورود نمایند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که افراد با در اختیار داشتن ویزای توریستی کانادا قادر به تحصیل یا کار در این کشور نمی باشند و فقط از قابلیت سفر به کانادا می توانند استفاده کنند.

 

شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا 

معمول ترین ویزا برای سفر به کشور کانادا، ویزای توریستی کانادا می باشد. افراد قادر خواهند بود با ارائه مدارکی دال بر برگشت به کشور مبدا با شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا اقدام نمایند. تکمیل فرم‌ها و پرداخت هزینه‌های مرتبط به سفارت نیز در همین مرحله برای متقاضیان انجام می گردد. پس از طی این مراحل، نامه انگشت‌ نگاری جهت انجام بایومتریک در کشور مورد نظر شما، در اختیارتان قرار داده می‌شود و شما ظرف مدت یک ماه باید برای انجام انگشت نگاری اقدام نمایید.

انتخاب محل انگشت‌ نگاری با متقاضی است و شما می‌توانید به شهرهای دبی ، استانبول، آنکارا، ایروان و یا هر شهر دیگری برای انگشت ‌نگاری مراجعه نمایید. برای این کار نیازی به تعیین وقت قبلی ندارید و تنها با در دست داشتن برگ انگشت نگاری در هر زمانی که بخواهید می‌توانید این کار را انجام دهید. بعد از انجام بایومتریک حداکثر در حدود سه ماه (بین دو هفته تا سه ماه)، جواب نهایی اعلام خواهد شد.


در صورت رد درخواست ویزای شما، نامه ریجکتی سفارت در اختیار شما قرار داده می‌شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده است، برای شما توضیح داده می‌شود تا در صورت اقدام مجدد برای رفع نواقص اقدام کنید. در صورت ریجکتی می‌توان case note آفیسر پرونده را نیز به مسافر ارائه نمود.

مدارک برای اخذ ویزای توریستی کانادا
 اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه تمام پاسپورت های پیشین که در آن ویزا و یا مهر ورود و خروج ثبت شده است.
ترجمه مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه و کارت ملی.
۱ قطعه عکس ۳٫۵ * ۴٫۵ زمینه سفید
نامه تمکن و ریز پرینت ۴ ماه اخیر
گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوقی سه ماه اخیر، لیست بیمه (در صورت شامل شدن).
ترجمه سند ملکی و یا اجاره نامه.
ترجمه سند ازدواج/ طلاق (در صورت شامل شدن).
تکمیل فرم های فردی و خانوادگی.
ارائه دعوتنامه و مدارک مالیاتی از خویشاوندان و یا دوستان ساکن کانادا به همراه PR و یا پاسپورت کانادایی میزبان ( در صورت شامل شدن).