اخذ گذرنامه ترکیه و رومانی

اخذ گذرنامه ترکیه و رومانی

اخذ گذرنامه ترکیه و رومانی

اخذ گذرنامه ترکیه

بر اساس قوانین موجود بر اساس توافق انجام شده با شرکتهای سازنده بزرگ ترکی این امکان به وجو آمده که متقاضی بدون خرید ملک شرایط اخذ گذرنامه را بدست آورد 0 متقاضی باید کیملیک (کارت اقامت موقت ترکیه) را داشته باشد تا طی 45 روز با انجام مراحل اداری جهت اخذ گذرنامه وی و خانواده ایشان اقدام گردد.
در صورت نداشتن کیملیک موسسه ابتدا جهت اخذ کیمیلک طی 2 الی 3 ماه اقدام و پس از ن جهت انجام مراحل اخذ گذرنامه اقدام خواهد نمود
هزینه اخذ کیملیک بر اساس تعداد افراد خانواده تغییر است و برای هر نفر در حدود 3000 لیر با کلیه هزینه های اداری محاسبه میگردد.
هزینه اخذ گذرنامه پس از اخذ کیملیک 45000 دلار میباشد کهمتقاضی در ابتدای روند مبلغ را نزد صرافی معتبر به امانت می گذارد و پس از دریافت گذرنامه مبلغ به نفع موسسه آزاد میگردد.

 

اخذ گذرنامه رومانی
  • سفر به اکثر کشورهای دنیا بدون ویزا
  • امکان اخذ شهروندی
  • امکان خرید ملک
  • امکان تحصیل فرزندان

اخذ گذرنامه رومانی

بر اساس قوانین موجود و توافقات انجم شده، حداکثر برای 5 خانواده یا 10 نفر مجرد امکان اخذ شهروندی و گذرنامه معتبر کشور رومانی بوجد آمده است که طی 8 الی 10 ماه روند اداری دارد
هزینه این روند در حدود 150 هزار یورو برای کل اعضا خانواده میباشد که در 3 مرحله زیر دریافت میگردد:
- عقد قرارداد 15.000 یورو
- همزمان با اخذ تاییدیه از ادارات دولتی 35.000 یورو
- همزمان با اخذ گذرنامه 100.000 یورو
مبلغ قسط سوم همزمان با قسط دوم نزد یکی از صرافی های معتبر به امانت گذاشته میشود و پس از اخذ گذرنامه کل اعضا خاناده به نفع موسسه برداشت میگردد.
 

رومانی کشوری است در جنوب خاوری اروپا و پایتخت آن بخارست است. رومانی از باختر با مجارستان و صربستان و از شمال خاوری و خاور با مولداوی و اوکراین همسایه است. بلغارستان نیز دیگر همسایه این کشور در جنوب آن است.

رومانی با داشتن مساحت ۲۳۸٬۴۰۰ کیلومتر مربع نهمین کشور اتحادیه اروپا از نظر مساحت با داشتن ۱۹٫۲ میلیون جمعیت هفتمین کشور اتحادیه اروپا از نظر جمعیت است. پایتخت و بزرگترین شهر آن بخارست ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. رومانی عضوی از اتحادیه اروپا و سازمان ناتو است.

زبان رسمی این کشور زبان رومانیایی و واحد پول آن لئوی رومانی است. بیشتر مردم رومانی مسیحی هستند که حدود ۸۷ درصد از شاخه ارتدکس تعلق دارند.

مردم رومانی از آمیزش قوم بومی داچیا (قومی هندواروپایی مرتبط به تراکیهای‌ها) و رومی‌ها پدید آمده و زبان رومانیایی از ریشه لاتین و هم‌خانواده با زبان ایتالیایی است.

کشور رومانی در سال ۱۹۴۴م به اشغال ارتش سرخ شوروی درآمد و تا سال ۱۹۵۸م ادامه یافت. در این مدت شوروی با مداخله در امور رومانی موفق شد زمینه‌های شکل‌گیری و تسلط دولت کمونیستی را بر رومانی فراهم آورد. از این پس به مدت چهل سال و اندی از ۱۹۴۵ تا ۱۹۸۹م دولت کمونیستی بر رومانی فرمان راند.

در سال ۱۹۸۹، نیکلای چائوشسکو، دیکتاتور کمونیست کشور در پی شورش مردم رومانی سرنگون و نظام این کشور به یک نظام چندحزبی مبدل شد. با کنار رفتن پرده آهنین، دوره‌گذار رومانی به سوی دموکراسی و اقتصاد بازار سرمایه‌داری آغاز شد. پس از یک دهه مشکلات اقتصادی بعد از انقلاب و کاهش استانداردهای زندگی، انجام اصلاحات گسترده، بهبود اقتصادی را به دنبال داشت. در سال ۲۰۱۰، رومانی یک کشور با درآمد متوسط رو به بالا با شاخص توسعه انسانی بالا بود.

رومانی در ۲۹ مارس ۲۰۰۴ به ناتو، و در ۱ ژانویه ۲۰۰۷ به اتحادیه اروپا پیوست.