ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا

موسسه پیرو لیست اعلامی ایالتهای آنتاریو، کبک، ساسکچوان، نیوبرانزویک، پرینس ادوارد، یوکان و از طریق ارتباط مستقیم با کارفرمایان یا کاریابی های همکار در کانادا اقدام به تهیه رزومه، انگیزه نامه، کاریابی، اخذ مجوز کار(ورک پرمیت) و ویزای کار برای متقاضی می نماید، روند کاریابی طی یک بازه 12 ماهه صورت میگیرد. در صورتی که موسسه موفق به اخذ تاییدیه کتبی کارفرما در این مدت گردد متقاضی موظف به ارائه اصل مدارک و صبوری تا انجام نهایی روند و اخذ ویزا می باشد و این مدت بصورت اتوماتیک به مدت فوق اضافه میگردد. 
هزینه خدمات موسسه بسته به حقوق و شرایط کارفرما برابر 40.000 دلار کانادا میباشد :
مراحل پرداخت: 
- عقد قرارداد معادل ریالی 5000 دلار کانادا 
- پس از اخذ فرصت شغلی برابر معادل ریالی 15000 دلار کانادا
- پس از اخذ ویزا معادل ریالی 20000 دلار کانادا
 با توجه به اینکه روند کاریابی یک روند زمان بر و حساس می باشد و کارفرما جهت اخذ تصمیم نهایی و اخذ مجوز های لازم نیار به زمان دارد مدت قرارداد تا حصول نتیجه بین 12 الی 18 ماه برآورد میگردد.
این طرح تضمینی به نتیجه می باشد و در صورت عدم موفقیت کل مبلغ ریالی دریافتی به متقاضی عودت میگردد
آشنایی ویزای کار کانادا
  • اجاره کار بدون محدودیت
  • اجازه کار همسر
  • اجازه تحصیل فرزندان
  • قابل تبدیل به اقامت دائم

آشنایی ویزای کار کانادا

آیا مطمئن ترین و سریعترین را ورود به کانادا را می دانید؟ ویزای کانادا در انواع مختلفی به متقاضیان ارائه می شود تا به این ترتیب هر کس با هر هدفی که دارد بتوانید به خاک این کشور وارد شود. ویزای کانادا دارای اعتباری مشخص است و باید دقت داشته باشید تا قبل از این که اعتبار آن به پایان برسد باید خاک کشور کانادا را ترک کنید.ویزای توریستی، تحصیلی، تجاری، کاری و … از انواع ویزاهای کانادا هستند که هر یک زیر شاخه هایی دارند. ویزای الحاق به همسر هم از دیگر ویزاهایی است که برای اخذ آن ها باید اقدام کرد. این ویزا توسط افرادی که همسرشان دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا می باشد قابل اخذ است.

 

شرایط دریافت ویزای کانادا

 ویزای کانادا مجوزی برای ورود به این کشور می باشد که با توجه به هدف و روش انتخابی، مدت زمان آن تعیین می گردد. فلذا علاقه مندان مهاجرت به کانادا می بایست برای ورود به این کشور از روش هایی همچون توریستی، کار، تحصیلی و سرمایه گذاری در ابتدای امر درخواست ویزای کانادا را به سفارت ارائه دهند.

شرایط دریافت ویزای کانادا به فاکتورهای متعددی از جمله نوع ویزای درخواستی بستگی دارد. از همین رو با بررسی انواع ویزای کانادا می توان با آشنایی کامل برای ویزای مورد نظر اقدام نمود.

 
ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای اقامت دائم کانادا به معنای این موضوع می باشد که افراد در صورت کسب این نوع ویزای کانادا موفق به دریافت اقامت دائم کانادا می شوند. در این نوع ویزاها نیازی به تغییر ویزا و تبدیل آن نمی باشد. بسیاری از افراد که ویزای کانادا از جمله تحصیلی را دریافت می نمایند، پس از پیدا کردن کار به ویزای اقامت دائم تبدیل می کنند تا PR به ایشان تعلق بگیرد.

از انواع ویزای اقامت دائم کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا

در قوانین آمده است که در برنامه های سرمایه گذاری، سرمایه فرد متقاضی در اختیار دولت و یا شخص مورد تائید دولت قرار می گیرد. در خصوص کانادا هم دولت کبک تا چندی پیش برنامه سرمایه گذاری را اجرا می نمود که در حال حاضر متوقف شده است.

برنامه سرمایه گذاری کبک بدین صورت بود که افراد دارای ۲ میلیون دلاری را به سفارت نشان می دادند و بخشی از این بودجه را به مدت ۵ سال در اختیار دولت قرار می دادند. در طول این ۵ سال به سرمایه گذاری می پرداختند و پول در مدت تعیین گشته به فرد عودت داده می شد. لازم بذکر است که سود و زیانی به پولی که در اختیار دولت بود تعلق نمی گرفت.

 

 

ویزای کانادا

 ویزای کار کانادا به عنوان یکی از ویزاهای اقامت دائم تلقی می شود. این نکته بدین معناست که متقاضیان در ابتدای کار می توانند PR کانادا را دریافت نمایند. در برنامه های کاری کانادا روش های متنوعی وجود دارد. معمول ترین ویزای کانادا در مبحث کار به شرح ذیل می باشد.

  1.  نیروی متخصص کبک
  2.  اکسپرس اینتری
  3.  برنامه های استانی

در تمامی روش های ویزای کار کانادا، سیستم امتیاز بندی در نظر گرفته می شود. در این سیستم، فاکتورهای نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار و دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی حائز اهمیت می باشد. افراد پس کسب حداقل امتیازات مورد نظر قادر خواهند بود برای ویزای کانادا اقدام نمایند.