ویزای کاری اروپا

ویزای کاری اروپا

ویزای کاری اروپا

1. فرصت شغلی پرستاری آلمان:

استخدام پرستاران در آلمان که واجد شرایط باشند 
مراحل پرداخت:
- زمان عقد قرارداد معادل ریالی 25 درصد قرارداد
- زمان اخذ ویز ا معادل ریالی 75 درصد قرارداد
• این طرح تضمینی به نتیجه می باشد و در صورت عدم موفقیت کل مبلغ ریالی دریافتی به متقاضی عودت میگردد
 

2. فرصت های شغلی متفرقه اروپا

نیروی کار واجد شرایط در اروپا بر اساس فرصت های شغلی موسسه
- زمان عقد قرارداد معادل ریالی 35 درصد قرارداد
- زمان اخذ ویزا معادل ریالی 65 درصد قرارداد
• این طرح تضمینی به نتیجه می باشد و در صورت عدم موفقیت کل مبلغ ریالی دریافتی به متقاضی عودت میگردد
آشنایی ویزای کار در کشورهای اروپا
  • فرصت شغلی پرستاری در آلمان
  • فرصت جاب آفر از آلمان
  • امکان مصاحبه آنلاین

آشنایی ویزای کار در کشورهای اروپا

اگر تمایل به اخذ ویزای کار بلغارستان دارید و قصد دارید که در بلغارستان کار کنید و در آنجا بمانید بهتر است قبل از سفارت یا کنسولگری بلغارستان در کشور های محل اقامت خود از شرایط و رویه های مربوطه مطلع شوید. شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به ویزا برای اقامت در بلغارستان ندارند. آنها ممکن است وارد قلمرو بلغارستان شوند و کارت اعتبار یا گذرنامه را تا حداکثر سه ماه وارد کنند.

افرادی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس آمده¬اند مجازند در بلغارستان کار کنند فقط اگر مجوز کار داشته باشند. این مجوز باید توسط آژانس اشتغال ملی بلغارستان صادر شود و باید توسط کارفرما درخواست شود. توجه داشته باشید که مجوزهای کار فقط به اتباع خارجی صادر می شود که به موجب آن استخدام آنها توجیه می شود در واقع، بلغارستان در مورد مهاجرت بسیار انتخابی است. بنابراین، آن را به استخدام شهروندان بلغاری ترجیح می دهد مگر اینکه تخصص مورد نیاز در داخل شرکت و محلی در دسترس نباشد. بنابراين اجازه کار به کارفرمایان خودکار و کارمندان خارجی صادر می¬شود که توسط شرکت خود به بلغارستان منتقل می شوند.

 

شرایط ویزای کار بلغارستان

ویزای کار بلغارستان به عنوان یکی از برترین روش های مهاجرت به این کشور قلمداد می شود. افراد با این روش می توانند در این کشور مشغول به فعالیت و کار شوند و در صورت احراز شرایط مورد نشر، اقامت بلغارستان را دریافت نمایند. کار در بلغارستان برای بسیاری از مهاجران با مهارت های مختلف روز به روز محبوب تر می شود.


به طور سنتی، صنایع اصلی برای کار در بلغارستان مهندسی متالورژی، تولید ماشین آلات، مواد شیمیایی و زمین و کشاورزی بود. با این وجود، در سال های اخیر این امر به سمت انرژی، جهانگردی، حمل و نقل، IT، مواد غذایی، دارویی و منسوجات تغییر کرده است. این بخش ها جایی هستند که بیشتر مشاغل را می توان یافت.

صوفیه به عنوان پایتخت بلغارستان قوی ترین اقتصاد محلی این کشور را دارد. نرخ بیکاری به مراتب پایین تر از سایر شهرهای بلغارستان است و به خوبی با سایر شهرهای اتحادیه اروپا رقابت می کند. در سال ۲۰۱۵ در بین ۳۰۰ شهر در سراسر اروپا و رتبه اول در بین شهرهای جنوب شرقی اروپا به دلیل اشتغال در رشد ترکیبی و تولید ناخالص داخلی سرانه قرار گرفت.

 

روش های دریافت ویزای کار بلغارستان

افراد از دو روش قادر خواهند بود برای اخذ ویزای کار در کشور بلغارستان اقدام نمایند. روش اول همانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا، برنامه Job Offer و روش دوم اخذ ویزای تحصیلی در کشور بلغارستان و تبدیل آن به ویزای کار می باشد.

روش اول: سیستم Job Offer
طبق قوانین اتحادیه اروپا که کشور بلغارستان هم از این قوانین تبعیت می کند، لازمه اخذ ویزای کار در این کشورها دریافت دعوت نامه کاری از یک کارفرما مقیم آن کشور است. شرایط بدین صورت می باشد که یک کارفرمای بلغاری پیشنهاد کاری خود را اعلام می نماید. در صورت پیدا نشدن نیروی کار متخصص در کشور بلغارستان و سایر کشورهای اتحادیه اروپا، این امکان برای نیروهای متخصص خارج از این محدوده میسر می شود که شانس خود را برای دریافت دعوت نامه کاری امتحان نمایند.


سایت های کاریابی یکی از منابع مفید برای پیدا کردن کار در یک کشور می باشند. از همین رو علاقه مندان به کار در بلغارستان قادر خواهند بود با بررسی سایت های کاریابی شانس خود را برای پیدا کردن کار در این کشور افزایش دهند. سایت Job Rank به عنوان یکی از برترین سایت های کاریابی کشور بلغارستان به شمار می رود.

روش دوم: ویزای تحصیلی بلغارستان
دانشجویان قادر خواهند بود در صورت احراز شرایط دانشگاه مورد نظر برای ویزای تحصیلی کشور بلغارستان اقدام نمایند. به واسطه تحصیل در بلغارستان می توانند به صورت نیمه وقت در این کشور مشغول به کار شوند و در صورت پیدا کردن یک کار تمام وقت، ویزای تحصیلی را به ویزای کار تبدیل نمایند. در این روش شانس افراد برای پیدا کردن کار افزایش می یابد.

ویزای کار بلغارستان
اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید مقاله تحصیل در بلغارستان را مطالعه نمایید.

افرادی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های کشور مورد نظر دریافت کرده باشند، با شانس بالاتری می توانند اقدام نمایند. این روش یکی از ساده ترین و محتمل ترین روش های اخذ ویزای کار بلغارستان به شمار می رود.